reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

axxa to trzymam kciuki i w razie czego gorąco kibicuje...
dzięki za kciuki... teraz napewno mi się przydadzą... jutro(no już dziś) ide do nowego gina... zobaczymy co powie... mam zamiar odrazu zrobić USG... licze że mi pomoże.. i już niedługo tez będę miała brzuszek.. (ja go mam i bez ciązy...hihi)
 
reklama
no odchorowalm swoja @ ... tragedia normalnie - musze sie wybrac do gin, cos chyba nie za dobrze ze mna sie dzieje ... :-[


no mnie dzis ewa jak nie doprowadzid o szalu to moze nie zwarjuje i nie trafie do choroszczy .... ::) :-[

zeby jej wychodza i normalnie mam jej marudow dosc .... ehh ale tak mi jej zal ...
 
jus20sto pisze:
No dziewczynki chwalic się jak tam spotkanie przebiegło.....??

super.. tak jak przewidywałam Tusia jest bardzo fajną babeczką... i do tego ma superową córunię...:):)

no własnie jus20sto kiedy spotkanie w wiekszym gronie?....:)
 
axxa ja juz niemoge sie doczekac naszego kolejnego spotkania - a najbardziej wiosny i polatuszek gdzie to tu to tam - albo wyskok na piffko ... heheh


Jus20sto czekamy na powiekszenie sie grona spotykaczek :p



P.S axxa z Ciebie tez super rowna babeczka :D
 
reklama
;)

Myslicie ze ja mam czas po forach latac? Axxa i inne kobiety- kiedy wy gotujecie, pieczecie sprzatacie? jak wyskrobie sobie wolna godzinke to maluch nie laskawy posiedziec spokojnie... ;D teraz pisze na tym ze nie powiem jakim laptopie bez polskich znakow, a noga kolysze malego... ;D A tak serio to i tak jestem nalogowiec, codzien sprawdzam komputer i mezowi opowiadam co napisalyscie. Wszyscy w domu znaja wasze nicki. najbardziej Just podziwiam, ze nie zalamala sie z kolejna ciaza. Strasznie nie chcialabym teraz kolejnej...inna sprawa ze balabym sie, bo poprzednie byly zagrozone, a najmniejszy moj skarb urodzil sie dramatycznie, w zamartwicy i z 3 punktami...Co prawda Lenczewski radzil mi spirale ale nie moglsbym z powodu przekonan...Polozna namawiala mnie na podwiazanie jajnikow- tez nie zdecydowalam sie...Boje sie takich radykalnych rzeczy. Wiec na razie karmie piersia i nie mam okresu, a co potem...odwieczny babski problem.
;D
No dobra. A co do robienia na co dzien, jak wspominaloam gdzies ucze w szkole polskiego od 7 lat, a wczesniej 3 lata pracowalam jako instruktor teatru w domu kultury. A teraz cudowny macierzynski urlopik. Co dzien pieke ciasto, slowo honoru. I czytam jak szalona. Mam mnostwo ksiazek w bibliotece domowej i mnostwo ebookow...mnostwo plyt...starocie takie lubie, lekki jazzik, swing, Nat King Cole'a, kraine lagodnosci, irlandzkie klimaty... ;)
polka0ea.gif
 
Do góry