reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

reklama
Kochana ja nie bardzo z czasem stoje[emoji17]. Mam tak zapalony tydzień że na spacery tylko po osiedlu się wybieram A mieszkam w kleosinie także daleko
 
W dobie koronawirusa za bardzo nie jestem zadowolona z opieki ciążowej ani tu ani tu. W pierwszej ciąży było zupełnie inaczej i u t3j samej doktór A różnica kolosalna
To chyba wszędzie przez tego wirusa tak jest. Z jakiego osiedla jesteś? Jak znosisz te upały? Ja mam w domu 3 latka a teraz dopiero 14 tydz
 
Ja jestem z Zawad . Upały znoszę super. Zawsze uwielbiałam. Gożej jak pada deszcz to tragedia wtedy puchne oni siedzieć ni stac miejsca są nie znajdę i wtedy siły brak
To tylko pozazdrościć bo u mnie jeszcze brzucha brak a tak jakoś się mecze i wogole. Gdzie będziesz rodzic już wiesz? I czy już wybrałaś imię?
 
reklama
To tylko pozazdrościć bo u mnie jeszcze brzucha brak a tak jakoś się mecze i wogole. Gdzie będziesz rodzic już wiesz? I czy już wybrałaś imię?
Nie ma co zazdrościć. Przez parę mcy leżałam i płakałam w poduszkę z bezsilności. Jedyną aktywność dojście do toalety było. Tak źle tą ciążę przechodzę. Teraz z kolei rak dziecko uciska że ręce nogi odbiera . Rodzić będę państwowo. A imię mój syn wybrał bo jest przecież starszym bratem A to zobowiązuje!
 
Do góry