reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bicie serca - przy jakim beta hcg?

Razdwatrzy123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2021
Postów
27
Cześć, czy są jakieś przedziały bety, przy których powinno bić już serduszko? Dziś beta powyżej 6 tysięcy, w środę ginekolog i przy dobrych wiatrach będzie wynik 12 tysięcy. Czy możliwe, że wtedy już będzie widać serducho?
 
reklama
Cześć, czy są jakieś przedziały bety, przy których powinno bić już serduszko? Dziś beta powyżej 6 tysięcy, w środę ginekolog i przy dobrych wiatrach będzie wynik 12 tysięcy. Czy możliwe, że wtedy już będzie widać serducho?
Myślę, że za wcześnie. Zazwyczaj przy becie 30 tyś zaczyna bić serce.
 
Autorko a w ktorym jestes tygodniu? W 7 tyg ciąży juz powinno serduszko ładnie bić i wlaśnie koło 7-8 tyg zaleca się odbyć pierwszą wizytę w ciąży.
 
Beta przy takich wartościach nie podwaja się już co 48 h. Więc Twoje wyliczenia są na wyrost. Co najwyżej może być widoczny zarodek (co też nie jest pewne), ale na serduszko jest jeszcze stanowczo za wcześnie.
 
Dziś byłam na wizycie, pęcherzyk i ciałko żółte widać, zarodka nie - CRL 0,26 cm, YS 0,25 cm. Pani doktor zaprosiła w przyszły piątek, ale mam wrażenie, że nie była do końca optymistycznie nastawiona. Czy przy takiej becie (w pon powyżej 6 tysięcy) te wymiary nie są za małe?
 
Wg okresu 6 tydzień, jednak najprawdopodobniej owulacja była później. Lekarka chce się wstrzymać z osądami do 19.11. Ja jako osoba po poronieniu martwię się na zapas.
 
reklama
Wygląda jak byś się po prostu wybrała do lekarza za wczesnie. Czy znany jest powód wczesniejszego poronienia? Dostałaś jakieś leki na podtrzymanie?
 
Do góry