reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka u trzylatka od 5 dni!!!!!!!!!!!!

Dzieki za rady,Odnośnie Nifuroksazydu kazal nie podawac bo to nie na taką biegunke, zalecił Tasectan, dzis uz jest lepiej, gotuje napar z borówki czernicy ponoc pomaga daje dalej leki i moze sie unormuje.badan nie kazali robic, do 4 dni ma sie unormowac, jesli nie to zas ide do lekarza.mlody nie odwodniony, żywotny wesoły czekamy na poprawe mam nadzieje pozdrawiam
 
reklama
kazdy lekarz doradza co innego, kazdy rodzic co innego i juz czlowiek nie wie co ma robic, dodam tylko ze moje dziecko duzo rzeczy nie zje bo ma autyzm i nie ma sily zeby go przekonac do zjedzenioa czy wypicia czegos co mu nie spasuje, juz nie musze pisac chyba ze nie powie co go boli itp....
 
Wiem, że dzieciaczki autystyczne tak mają, moja znajoma doszła do tego, że mały chciał tylko serki homogenizowane i tylko jednego smaku, mało się nie wykończyło biedactwo. Pozdrawiam Cię serdecznie Asia
 
każdy lekarz mówi co innego, tak naprawdę to trzeba mieć swój rozsądek bo nie raz lekarze takie głupoty opowiadają, że aż się człowiek za głowę łapie, jeśli chodzi o biegunkę to u mnie sprawdził się probiotyk u i dziecka i u nas, szybko przechodziło, praktycznie po jednej dawce widać było że ilość kupek się zmniejszyła
 
mamy podobną strategię ;), w zamrażarce też mam zapas jagód, w apteczce orsalit i acidolac, złoty zestaw ;)
 
ja właśnie pamiętając nasze różne biegunkowe przygody, w lecie sobie kupiłam zapas jagód i zamroziłam, jeszcze mam trochę w zamrażarce na tzw. czarną godzinę
 
Masz rację, bo bakterie probiotyczne dobrze działają na jelita i żołądek, a dokładnie na śluzówkę, więc ciało malucha ma więcej sił, żeby bronić sie przed tym, co wywołało biegunkę i mały szybciej wyzdrowieje. Ja akurat daję w takich sytuacjach dziecku flostrum, bo jest w kroplach,ale i tak warto wybrać się do lekarza, żeby ustalił, dlaczego biegunka trwa tak długo.
 
reklama
Multilac jest dostępny w kropelkach i można podawać już od 2 miesiąca życia więc super, że producent zadbał o takie maluchy.
 
Do góry