reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biegunka w 33 tygodniu ciąży

mysza28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
42
Miasto
Warszawa
Hej wszystkim.
Wczoraj wieczorem dopadła mnie biegunka. Wczoraj generalnie przez większość dnia byłam osłabiona. A wieczorem ogromny ból brzucha i właśnie biegunka.
Czy to oznacza że poród się zbliża??
Strasznie się martwię bo to dopiero koniec 33 tygodnia ciąży.
Do lekarza niestety będę mogła zadzwonić dopiero w poniedziałek.
Pomóżcie
 
reklama
U mnie niestety skończyło się porodem w 35tc. Ale zaraz po biegunce miałam bóle kręgosłupa.

Równie dobrze może to być zwykła biegunka.
 
Mnie meczyla biegunka przez prawie dwa tygodnie, cos kolo 30tc, powod nieznany, przeszlo samo, nie mialam boli brzucha, zoladka, poprostu rozwolnienie po kazdym posilku czy plynie. Za to przy jelitowce z wymiotami w 38tc juz porod sie rozkrecil.
 
Ja w 32 tygodniu wylądowałam w szpitalu z biegunką i krwawieniem,z izby przyjęć na porodówkę a tam panie się w głowę popukały bo nic według nich porodu nie zwiastowało-chociaz od 26 tygodnia miałam założony pessar i szyjkę 1,3 cm. Przeleżałam tydzień na oddziale, krwawienie ustało-nawet przy wypisie lekarze nie wiedzieli co było przyczyną 🤷‍♀️ Synka urodziłam w 39+4,bądź dobrej myśli
 
Do góry