reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Spacerki ruszają nie jedną, wieczorkiem mały sexik a rano sie dowiemy że Twoja mała jest juz na świecie ....
Będzie szybko i bezboleśnie - tego Wam życze!!!!!!!!
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
LILITH masz racje nie tak dawno ja sie zastanawialam czy to juz czy jeszcze nie, a moj Igorek ma juz prawie 3 miesiace :) w niedziele chrzciny wiec nie pisze zbyt wiele bo musze leciec do kuchni jakis poczestunek dla gosci przygotowac.
Pozdrawiam goraco
 
Agatka ale ten czas leci.... jak tylko bedziesz miec chwilke czasu to wklej wiecej zdjec Igorka....
Ja codziennie chodze na specerek z psem, wiec ta metoda mi chyba nie pomoze... ale seksik - czemu nie ;) ;) ;)
 
Agusiaaaa jak tylko bede miala troche wiecej czasu to wkleje zdjecia. A po chrzcinach troche zmeczona jestem ale bylo super :) Igorekw kosciele byl cichutko i w domku tez byl kochny pomoimo zamieszania. pozdrawiam goraco
 
Moze Lilith w koncu sie doczekala tej chwili???

Agatko, fajnie, ze chrzicny sie udaly, ze masz juz to z glowy i ze Igorek byl taki grzeczniutki!

pozdrawiam
 
Cześć dziewvczyny.Mam na imię Monika i mieszkam w Brzeszczach.Dołaczam do waszego grona :) Termin przewidziany to 6 SIERPIEŃ. Narazie nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka - zawsze dzidziuś obraca się tak, ze nie widać ;D
Pozdrawiam i mam nadzieję, ze pomozecie mi w wielu sprawach :)
 
reklama
Do góry