reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

reklama
Agnieszka daj znac jak juz pojdziesz:) dosc ciezko jest o wizyte wiec sie nie przejmuj!jak zaczniesz chodzic to cie bedzie wpisywac na bierzaco! ja jak sie zapisywalam to dostalam termin 1 raz dopiero po 2 miesiacach i taks ie stalo ze akurat przyszlam w sierpniu juz z fasolka:):)
 
Kallusia !!
Bardzo dziękuję sprawdzę, mam nadziję że jedna wizyta wystarczy na wyrobienie sobie opini nt. lekarza który widzi nasze intymności....
A tak swoją drogą to lekarzem od tego tam... nie powinien być każdy kto tylko chce!!
To na prawdę powinni być ludzie (nie koniecznie kobiety) z powołania, tacy którzy nie tylko leczą nasze ciała ale czasem również dusze.
Ja tak mówię bo mam nie najlepsze doświadczenia ale tak mi sie wydaje....
Pozdrawiam wszystkie zadowolone :-)))
 
Ja tez chodzilam przez długi czas do faceta i niemogę o nim powiedzieć złego słowa, to był dr.Sowik w przychodni na leszczynach, ale niewiem czy sie gdzieś nie przeniósł.On jako pierwszy powiedział mi ze nadżerkę nie tylko wypalamy lub mrozimy(jak to mialay moje kolezanki :mad:),posmarował ja tylko jakimś lekarstwem i po tygodniu juz było zagojone.Lubię lekarzy którzy nie uciekaja odrazu do ostrych zabiegów. :D To był mój pierwszy gin u jakiego byłam i jako młodą dziewczynę potraktował  bardzo serio i grzecznie.Pamiętam ze nawet do badania poprosił polozna, zeby była z nami w gabinecie żebym sie nie bala ;D wytłumaczył mi wszystko począwszy od badania piersi po zalety i wady tabletek anty. Tacy lekarze są naprawdę super w szczególności dla młodych dziewczyn.Niewiem jak traktuje kobiety w ciąży ,ale przypuszczam ze super.
Ostatnio byłam u dr Oziminy i u dr Małeckiej-Holerek tez nie mam zastrzeżeń.
Pewnie dziwicie sie ze tak chodzę po rożnych lekarzach :laugh: To proste dopuki nie jestem w ciąży(jeszcze albo chyba ;D)to lubię wiedzieć kto jak podchodzi do mnie jako pacjenta(rozumiecie to jest tak przychodzisz pierwszy raz do lekarza i mówisz ze cie boli podbrzusze i jeden powie ze to polówka i wypisze receptę na anty.po które defakto  przyszłaś i tyle , a inny zrobi cytologie spyta jak długo bierzesz juz tabletk,i jesli długo to zaleca próbę watrobowa, bada piersi, robi usg jajników itp.)A jak juz bede z fasolka to pojde to moim zdaniem najlepszego.A po drugie, ja siedzę w Londynie i jak wpadam do domu to robie wszystkie możliwe badania łącznie z 4h siedzeniem u dentystki, ktorej nigdy nie zmienię!!bo jest NAJLEPSZA!!  ;D ;D ;D
 
Kallunia do doktor Ozimy i Holerek tez sie moge zgodzic bo slyszalam opinie od znajomych.Wiem tez ze toktor holerek jest taka jakby rodzinna...i woli kobiety w ciazy...no ale tak slyszalam...osobiscie nie bylam wiec ciezko powiedziec.Ale takie opienie slyszalam tez na bialej liscie:):)
 
Cześć. Mam małe pytanko. Czy któraś z Was rodziła w "Esculapie"? Lub wie coś więcej na temat tej kliniki. Jeśli tak to bardzo prosiłabym o odpowiedź, bo zastanawiam się nad nią i nad Wojewódzkim.
 
hej.nic niestety nie wiem o tych szpitalach ale pisze zeby pogratulowac dzidzi!!!!!!wiec GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!ps.na kiedy masz termin?????????
 
reklama
Ja tez gratuluje!!! i wsumie moge powiedziec ze nie czytalam zlych rzeczy o tej klinice....ale przede wszystkim nie radze rodzic w wojewodzkim!!!!!
 
Do góry