reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Witaj!
Może już znalazłaś lekarza, ja mogę polecić Tobie doktora Ryszarda Roztoczyńskoego, przyjmuje w Bielsku na pl.Wojska Polskiego 2. Zaczełam chodzić do niego jak postanowiłam mieć dzidzię. Teraz jestem w 18 tygodniu. Jest to lekarz prywatny ale jest swietny. Moja siostra chodziła do niego będąc 2 x w ciąży jest też bardzo zadowolona. Natomiast jeżeli chodzi o lekarzy na NFZ to nie znam nazwiska ale jest to kobieta i przyjmuje w Beskidzkim cemtrum medycznym na Dąbrowskiego.
Pozdrawiam Madii
 
reklama
dzięki za podpowiedz LILITH. Jeśli wiesz coś więcej o wojewódzkim to napisz bo zbieram opinię innych na ten temat i każdej jestem ciekawa. Pozdrawiam serdecznie.
 
Witaj!
Nie wiem ze wiele o ESCALAPE po zatym, ze miesiąc przed porodem trzeba zgłosić się na wizytę do lekarza w ich klinice. Wizyta płatna 60,00 zł, a poród kosztuje 100,00 zł. W razie jakichkolwiek powikłań klinika ma podpisaną umowę ze sz. wojewódzkim i tam przewozi noworodki. Ja chodze do lek., który jest ordynatorem w szpitalu wojewódzkim i raczej tam będe rodzić. Moja siostra też chodziła do tego samego lekarza, rodziła w Sz.W. i była bardzo zadowolona, szczególnie z faktu, że robią wszystkie badania noworodkowi włącznie z badaniem słuchu zaraz po porodzie czego nie robi ESCLAP. Mam termin na 2.05.2006 r. więc jeszcze daleka drogo do wyboru miejsca porodu.

Pozdrawiam Madii
 
Dzięki Madii.
Możesz napisać jak nazywa się twoj lekaż i czy jesteś zadowolona z wizyt i czy chodzisz do niego do szpitala czy prywatnie.
Pozdrowionka dla ciebie i dzidzi.
 
Witaj PysiuB!
Dziekuje za pozdrowienia. Lekarz do którego chodzę nazywa się Ryszard Roztoczyński. Przyjmuje na pl. Wojska Polskiego 2 w BB, Pn., Śr. po południu (17). Jestem z wizty u niego bardzo zadowolona i ciesze się. że to on prowadzi moją ciąże.
A lekarz przyjmuje prywatnie.

pozdrawiam Madii
 
Jak większość klinik Esculap w Bielsku nie ma odpowiedniego sprzętu by ratować dzidzi. Moja siostrzenica tam rodziła i ordynatorowi coś się nie spodobało i kazał sie jej wynosić na 2 dzień po porodzie. Na badania słuchu musiała jechać do innego szpitala bodajże 3jki. Warunki są ok byłam widziałam ale rodzę w Oświęcimiu - najlepsi lekarze pod słońcem.
 
Dziewczyny pomozcie mi.......... czy ktoras z Was rodziala w ostatnim czasie w tym szpitalu??? potrzebuje pare informacji na jego temat np...... czy sale sa z dziecmi??? jaki tam jest personel tzn jak traktuja kobiety??? czy cos tam trzeba wziasc dla dziecka???

Kurcze nie wiem gdzie mam jechac rodzic, wojewodzkiego sie boje a na temat tego szpitala nic nie wiem :( pomozcie prosze :(
 
reklama
Do góry