reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Agnieszko ja akurat chodze do Beskidzkiego Centrum Medycznego do doktor Kastelik.Świetna kobieta :)Od początku prowadzi moją ciąże i jestem z niej bardzo zadowolona
Pozdrawiam
 
reklama
Witaj
Ja chodziłam do doktora Piotra Lasatowicza i jestem bardzo z niego zadowolona prowadził moja ciąże do końca.
Przyjmuje on na osiedlu karpackim.
Pozrawian
 
Witaj
Ja rodziłam na wyspianskiego:
- sale sa bez dzieci ale przynosza Ci je tylko do karmienia
- przynosisz im 10 pieluch tetrowych i mozna im zostawić
- personel i lekarze są super
- jeżeli chesz poród rodzinny to się płaci 100 zl.
Ogulnie nie ma się czego bac ja rodziłam 12 godzin i to jakoś przezyłam.
Jak bedziesz coś chciała wiedziec to napisz mi na gg 1881239 ( to jest mojego mężą)
Pozdrawiam
 
Witam Was i mam pytanko :)
Jutro jadę rodzic do eskulapa i niewiem czy mam brać jakieś rzeczy dla dziecka (np. pieluchy , ubranka, czy klinika zapewnia te rzeczy dla dziecka )?? Czy jedzenie i pobyt też jest bezpłatne ?
Czy rodzina  może normalnie mnie odwiedzić ?
Więcej pytań nie pamiętam :) i prosze o odpowiedź
Z góry dzieki
 
Na czas pobytu w klinice ubranka i pieluchy nie są potrzebne. Dopiero na wyjście. Płaci się tylko 100 zł- w sumie nie wiem za co ;-)))Ty weż sobie tylko rzeczy dla Ciebie, i koniecznie wode mineralną.
Odwiedziny są tylko w wyznaczonych godzinach i goście mogą wchodzić pojedyńczo.
Zyczę powodzenia!!!!
 
Hejka!!!
Ja chodze do Oziminy. Ona przyjmuje i na kase i prywatnie. jest calkiem calkiem!!Moja wizyta + USG od wew 60 zl.
 
Agnieszka18 pisze:
Witaj,
Powiedz mi czy chodzisz tam prywatnie czy na Kase Chorych, jeśli prywatnie to ile kosztuje wizyta i ile czasu na nią czekasz?
Chodze na kase chorych a prywatna wizyta nie wiem ile kosztuje.
A tak to każe mi przyjść w danym dniu a jeśli by siecoś działo (tfu tfu) mam się zarejstrować od razu i mnie przyjmą.Oczywiście jak jest bo wiem że pracuje teżw przychodni na komorowickiej ale ja wole Beskidzkie Centrum jakoś tam przytulniej :)
 
reklama
dziewczyny czy to jest prywatna klinika w Bielsku czy jak?Jestem po cc w pazdzienriku, rodzilam w Oswiecmiu-trgaedia, ginekolog powiedziala,ze teraz nastene dzieckio jakbym chciala rodzic to w moge odrazu do prywatnej kliniki w bielksu tlyko teraz nie wiem czy to jest ta?Czy mozna sobie tam zażyczyc cesarke ot tak..na zawlanie?Ile taka przyjemnosc kosztuje?
 
Do góry