reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała

Bede rodzic w wojewodzkim. Mam tam swoja prowadzaca i polecona polozna. Slyszalam rozne opinie, ale mysle, ze bedzie ok.
 
reklama
Koniecznie Pysia. Bede z niecierpliwoscia oczekiwac relacji! Pozdrawiam i trzymam kciuki! powodzenia
 
Witaj PysiaB,ja rodziłam ponad rok temu w wojewódzkim. Pochwal się jakiego masz lekarza prowadzącego i położna, to ci napiszę o nich ;)
 
Monikakm, to moze opiszesz troszke jak to wygladalo, co?:) Bo ja jestem zielona kompletnie i mala pomoc by mi sie przydala - i pewnie nie tylko mnie :)

pozdrawiam cieplutenko
 
Czysc Monika. Lekarzem prowadzcym jest dr Maczynska, a co do poloznej to jeszcze sie zastanawiam. Mam jedna polecona, nie pamietam nazwiska, ale jestem z nia umowiona, wiec napisze jeszcze.
 
PysiaB dr Maczyńską spotkałam raz jak trafiłam do szpitala na ginekologie parę lat temu, było to bardzo sympatyczne spotknie. Możesz wiec być spokojna. Ale do porodu proponuję ci wziąć położną, bo to ona jest z tobą cały czas. Ja tak zrobiłam i nie żałuję. Poród był rewelacyjny, nie przeżyłam nic koszmarnego, mogę go wspominać jako cud narodzin naszego maleństwa. Był ze mną mąż i jego obecność też mi dużo dała, nie czułam sie sama w tej szczególnej chwili. Napisz mi nazwisko tej położnej to jak będę znała to ci napisze o niej.
 
sandra 1982 proponuję ci zajecia w szkole rodzenia w wojewódzkim tam dowiesz się wszystkiego o porodzie, połogu i opiece nad dzieciaczkiem
 
reklama
Monikakm, a powiedz mi, mialas znieczulenie zrobione? Bo ja mysle nad porodem ze znieczuleniem. Jak tow yglada jezeli chodzi o koszta? Orientujesz sie moze?
pozdrawiam
 
Do góry