reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

biurko dla pierwszoklasisty

aspekt

Fanka BB :)
Wyciągam. Rok szkolny powoli się kończy, może ktoś podzieli się zebranym doświadczeniem?

Szukam biurka lub stołu. Na pewno musi być niższe niż standardowe, więc myślę o takim z regulowaną wysokością.

Moje dwie główne wątpliwości dotyczą blatu:
- Czy podnoszony blat, tzn. taki pochylany do pracy sprawdza się?
- Czy blat z drewna sosnowego ujdzie, czy jednak z płyty meblowej? Do wystroju bardziej pasuje mi sosna, ale martwię się, że jest miękka i wszystko będzie się na niej odciskało a farby będą wsiąkać.

Z krzesłem też mam dylemat, ale najpierw stawiam na załatwienie biurka.

Chętnie obejrzę Wasz wybory i oceny, czy sprawdziły.

reklama
Może fajnym rozwiązaniem będzie biurko pod łóżkiem? Widziałem u znajomych takie rozwiązanie i można bardzo dużo miejsca zaoszczędzić.

Ja kupiłam takie biurko, żeby w kolejnych klasach nie musieć go wymieniać. Żeby było regulowane i żeby można było je dopasować do zmieniającego się wzrostu dzieciaka. System regulacji w biurkach od Moll, które mam w domu, pozwala na dopasowanie ustawienia, dzięki czemu nie ma żadnych problemów i bólów pleców. Pasuje na wzrost zarówno 120 cm, jak i nawet 190 cm.

Do góry