reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

komputer dla dziecka

flesia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
50
Rozwiązania
0
Moje dziecko ostatnio strasznie narzeka na brak komputera. Laptop który mamy w domu nadaje się raczej tylko do pasjansa i oglądania filmów. Próbowaliśmy uruchomić jakieś ciekawsze gry, ale strasznie zamulają i laptop grzeje się podejrzanie. Po rozeznaniu stwierdziliśmy, że możemy pozwolić sobie na zakup komputera, pytanie tylko co lepiej, laptopa, komputer pudło, czy konsolę?
 
reklama

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
3 643
Rozwiązania
62
A do czego ma służyć komputer??
Ja bym pewnie poszła w kierunku laptopa + dodatkowy monitor + klawiatura.
 
Dołączył(a)
10 Listopad 2019
Postów
2
Rozwiązania
0
Ile lat ma dziecko i w jakim celu potrzebny mu komputer? Jeżeli jako rozrywka, to są zdecydowanie przyjemniejsze sposoby na umilenie czasu wolnego. Jeżeli do nauki to wystarczy średniej jakości laptop z dobrym łączem internetowym.
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry