reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Uspokój emocje trochę .
testy na nic nie wskazują .
Bawienie się w rozbieranie dla mnie przynajmniej - nienormalne . Zrob betę i będziesz wiedzieć . Zastanówcie się czasem zanim zadajecie takie pytania czy coś widac na testach czy nie . Nie zawsze otrzymasz taka odpowiedz jakiej byś chciała .
To że rozebrałam test to nie znaczy że sobie ciąże wmawiam, weź się zastanów nad tym co ty piszesz.
 
To że rozebrałam test to nie znaczy że sobie ciąże wmawiam, weź się zastanów nad tym co ty piszesz.
Rozbieranie testów i obsesyjne doszukiwanie się ciąży nadaje się dla psychologa.

Nie wspomnę o tym, że przez dwa tygodnie mogłaś po prostu iść na badanie z krwi. Które wielokrotnie ci doradzano. Ale ty wolisz cudować z testami i burzyć się bo ktoś ci napisał, że test negatywny.
 
Hej potrzebuje pomocy
Iż zaczęłam dostawać objawy ciąży więc w poniedziałek rano zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny więc dla pewności powtórzyłam i również taki był
Natomiast z czystej ciekawość znowu zrobiłam i wyszedł negatywny
O czym to świadczy
Niestety dopiero na krew idę w piątek a nie wiem co mam robić
Tu jest twój wpis z 2 czerwca. Miałaś iść tydzień temu w piątek na badania krwi więc jaki był wynik?
 
reklama
Do góry