reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Na jednym zdjęciu coś przebija. Oznacz betę i sprawdź przyrost i po ok 2 tyg do lekarza
rowno z kreska pozioma literki T widać jasna mega jasna różowa
 

Załączniki

  • fc8aae1b-e2ad-4cdd-9b28-89f1e3d1e67f.jpg
    fc8aae1b-e2ad-4cdd-9b28-89f1e3d1e67f.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 164
Ja niestety tez nic nie widzę na teście, ale wiadomo ze zdjęcia są zupełnie inwazje niż na żywo. Jeżeli widzisz cień to leć w poniedziałek na betę jeżeli będzie pozytywna w środę powtórka celem weryfikacji przyrostu. Dobrze tez zrobić wtedy progesteron, żeby wiedzieć czy właśnie leki podtrzymujące jak progesteron są niezbędne, życzę powodzenia .
 
mimo tego łyżeczkowania odczekać jeszcze 2tyg ? Na betę tak myślałam żeby pójść za tydzień w pt wyjdzie równe 5tygodni. Albo w środę i powtórzyć w pt
Jeżeli beta będzie poniżej 1000 to lekarz nie zobaczy nawet pęcherzyka ciążowego. Jak test jest bardzo blady to znaczy ze beta będzie niska lub fałszywie dodatni
 
Ztob bete w poniedzialek i w środę. Skoro widzisz kreske to w poniedzialek beta jak najbardziej bedzie wiarygodna. Musisz zrobić w srode zeby sprawdzić przyrost. A ciaza jak sie ma utrzymać to sie utrzyma. Do ginekologa zeby widział ze cos jest to dopiero jak wynik bety bedzir powyżej 1000-1500 wiec dwa, dwa i pół tygodnia po spóźnieniu miesiaczki.
 
Jeżeli beta będzie poniżej 1000 to lekarz nie zobaczy nawet pęcherzyka ciążowego. Jak test jest bardzo blady to znaczy ze beta będzie niska lub fałszywie dodatni
ostatnio byłam byłam lekarza z wynikiem 95 i stwierdził ciaze i co tydzień usg aż zaczęło boc serduszko a po dwóch tygodniach przestalo i zabieg miałam:(
 
Możesz tez za dwa dni (niedziela) zrobić test tej samej firmy i zobaczyć czy jest różnica
mam kupiłam. Wstanę rano w nd I zrobię. Bo dziś mija od okresu równe 4 tygodnie w poprzedniej ciąży tej poronionej też w 4 robilam I jasna blada była a po kilku dniach już widoczniejsza
 
Ztob bete w poniedzialek i w środę. Skoro widzisz kreske to w poniedzialek beta jak najbardziej bedzie wiarygodna. Musisz zrobić w srode zeby sprawdzić przyrost. A ciaza jak sie ma utrzymać to sie utrzyma. Do ginekologa zeby widział ze cos jest to dopiero jak wynik bety bedzir powyżej 1000-1500 wiec dwa, dwa i pół tygodnia po spóźnieniu miesiaczki.
tak wiem chociaż ostatnio jak szlam tp w betę 95 i co tydzień usg celem ujrzenia czegoś az wkoncu w 6 tygodniu pojawił się zarodek i po tygodniu sersuszko
 
reklama
ostatnio byłam byłam lekarza z wynikiem 95 i stwierdził ciaze i co tydzień usg aż zaczęło boc serduszko a po dwóch tygodniach przestalo i zabieg miałam:(
Może stwierdził na podstawie endometrium ? Nie mam pojęcia. Pęcherzyka nie mógł widzieć przy takiej niskiej becie. Ja w pierwszej ciąży betę w dniu @ miałam 666,7 to powiedział ze za dwa dni będzie coś widać i byłam na wizycie 4 dni po wyniku to był sam pęcherzyk (4t5d) w tej ciąży na pierwsza wizytę poszłam w 6t4d i było już serduszko. Dziwne tez ze kazał ci przychodzić co tydzień
 
Do góry