reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

reklama
Również nie widzę na tych testach żadnej kreski. Oczywiście możesz zrobić w niedzielę, jeżeli to faktycznie ciąża to kreska powinna już być wyraźna. Natomiast tak jak dziewczyny mówią beta zdecydowanie najlepsza bo na 100% potwierdzi ciąże lub jej brak
 
A ja nadal będę się upierać, ze zamiast doszukiwać się kresek to lepiej wydać raz kasę na cyfrowy test ciążowy i wątpliwości nie będzie.
Przykro mi ale ja tam żadnych kresek nie widzę a wzrok mam bardzo dobry.
 
mimo tego łyżeczkowania odczekać jeszcze 2tyg ? Na betę tak myślałam żeby pójść za tydzień w pt wyjdzie równe 5tygodni. Albo w środę i powtórzyć w pt
Możesz iść już na betę i powtórzyć za 2 dni. Mnie test nie wyszedł 2 dni przed i w dniu @ może był jakiś cień cienia ale ja go nie widziałam 🙈
 
Ja dziś robiłam test bo bolał mnie jajnik i mam trochę ciemnię brodawki. Chyba schizuje. Testy wyszedł negatywny, czy mogę czekać ja @ czy coś powtórzyć. Miesiączkę mam mieć jutro. Ostanie picie wypisałam o 3 w nocy a ostanie pójdzie do toalety o 4 test zrobiłam o 10 rano
 
reklama
Ja dziś robiłam test bo bolał mnie jajnik i mam trochę ciemnię brodawki. Chyba schizuje. Testy wyszedł negatywny, czy mogę czekać ja @ czy coś powtórzyć. Miesiączkę mam mieć jutro. Ostanie picie wypisałam o 3 w nocy a ostanie pójdzie do toalety o 4 test zrobiłam o 10 rano
Test wykonany 16 dni po współżyciu
 
Do góry