reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

tak wiem chociaż ostatnio jak szlam tp w betę 95 i co tydzień usg celem ujrzenia czegoś az wkoncu w 6 tygodniu pojawił się zarodek i po tygodniu sersuszko
Bo dopiero zobaczysz w 6 tyg. Wtedy jest beta powyżej 1500. Takze wczesniej nic nie zobaczysz. Ewentualnie przy dobrym sprzęcie ginekolog coś zobaczy w 5 tygodniu, ale zazwyczaj lekarz potwierdza ciaze jak widzi zarodek czy słyszy serce. Tak 6-7 tydzien jest najlepszy. Dlatego sprawdz bete. A jak mialas miec miesiaczke we wtorek czyli 19 to dodaj 2 tygodnie i wychodzi Ci tydzien gdzie jest juz listopad. ;)
 
reklama
Bo dopiero zobaczysz w 6 tyg. Wtedy jest beta powyżej 1500. Takze wczesniej nic nie zobaczysz. Ewentualnie przy dobrym sprzęcie ginekolog coś zobaczy w 5 tygodniu, ale zazwyczaj lekarz potwierdza ciaze jak widzi zarodek czy słyszy serce. Tak 6-7 tydzien jest najlepszy. Dlatego sprawdz bete. A jak mialas miec miesiaczke we wtorek czyli 19 to dodaj 2 tygodnie i wychodzi Ci tydzien gdzie jest juz listopad. ;)
w takim razie w przyszłym tygodniu idę na betę a czy to muszę prywatnie odpłatnie zrobić czy jest szansa na jakieś skierowanie tyle że nie wiem jak je załatwić. Bo prywatnie u nas w labo prawie 80zl
 
Może stwierdził na podstawie endometrium ? Nie mam pojęcia. Pęcherzyka nie mógł widzieć przy takiej niskiej becie. Ja w pierwszej ciąży betę w dniu @ miałam 666,7 to powiedział ze za dwa dni będzie coś widać i byłam na wizycie 4 dni po wyniku to był sam pęcherzyk (4t5d) w tej ciąży na pierwsza wizytę poszłam w 6t4d i było już serduszko. Dziwne tez ze kazał ci przychodzić co tydzień
No nie wiem u nas ciężarne mają co tydzień dwa wizyty i chodziłam co tydzień i w jedną środę był pęcherzyk za tydzień zarodek a po kolejnym tygodniu serduszko ale po kolejnych dwóch tygodniach przestalo bic.
 
No nie wiem u nas ciężarne mają co tydzień dwa wizyty i chodziłam co tydzień i w jedną środę był pęcherzyk za tydzień zarodek a po kolejnym tygodniu serduszko ale po kolejnych dwóch tygodniach przestalo bic.
Prywatnie ? Bo jak tak to trochę dla mnie naciąganie. Ja w pierwszej i drugiej ciąży wizyty mam co 3 tyg
 

Załączniki

  • f24ce5db-da32-4f2c-9468-45b14ddb9bc4.jpg
    f24ce5db-da32-4f2c-9468-45b14ddb9bc4.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry