reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blada kreska

Ja dziś robiłam test bo bolał mnie jajnik i mam trochę ciemnię brodawki. Chyba schizuje. Testy wyszedł negatywny, czy mogę czekać ja @ czy coś powtórzyć. Miesiączkę mam mieć jutro. Ostanie picie wypisałam o 3 w nocy a ostanie pójdzie do toalety o 4 test zrobiłam o 10 rano
Możesz zrobić betę jutro jak nie przyjdzie okres, ale raczej test już powinien wyjsc. Powodzenia:)
 
reklama
Ogólnie to współżyłam w dni płodne kilka dni przed owulacją w prezerwatywie. Niby nic nie pękło ale nie wiem
Współżyłaś kilka dni przed owulacją (która mogła ale nie musiała wystąpić, no chyba ze masz monitoringi u lekarza) i do tego w prezerwatywie.

Skoro nie jesteś przekonana do tej formy antykoncepcji to może pomyśl o czymś innym. Natomiast co do testu to 16dni po stosunku powinien być wiarygodny. Na betę bym nie szła, zaczekała spokojnie kolejne 2-3dni. Chyba, ze ciąża wiąże się u Ciebie z potrzebą zażywania natychmiast lekarstw. Jeżeli nie, to cierpliwości życzę .
 
Do góry