reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bladzioch czu zwidy ?

reklama
Zaczęłam 2 dni temu plamić kilka dni przed okresem ale w sumie czekam jak się rozwinie w okres no zobaczymy sama nie wiem w pierwszej ciąży nigdy mi się coś taka ego nie zdarzyło
IMG_20191018_083541.jpeg
 
Zaczęłam 2 dni temu plamić kilka dni przed okresem ale w sumie czekam jak się rozwinie w okres no zobaczymy sama nie wiem w pierwszej ciąży nigdy mi się coś taka ego nie zdarzyłoZobacz załącznik 1035239
No faktycznie jak się dłużej przyjść to niby tam coś jest, ale sama nie wiem. Daj znać jak się sytuacja rozwinie.
 
reklama
Do góry