reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki jednojajowe

Dziękuje już wszystko rozumiem, na szczęście, III stopień ma szpital o którym myślałam od samego początku, ale teraz muszę wierzyć że ta wiedza nie przyda mi się w praktyce :)
 
reklama
Też mam taką nadzieję, ale ważne jest bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci, a taki szpital ma odpowiednie doświadczenie i wyposażenie:-).
 
hej! Ja byłam wczoraj na Usg i będe miała blizniaki jednojajowe i jednokosmówkowe, więc też muszę byc teraz pod stałą i częstą kontrolą,bo jest ryzyko,że jedno dziecko będzie zabierało krew drugiemu w skutek czego mogą też nie przeżyc.Narazie bąble rozwiją się dobrze fikaja koziołki i są takiej samej wielkości, więc jestem dobrej myśli i czuję się też bardzo dobrze.Pracować będe tylko do końca lutego a potem idę na zwolnienie.Mieszkam w Norwegii i mam nadzieje,że dobrze sie tu mną zaopiekują,bo tam gdzie mieszkalam w Polsce to raczej bym nie miała w pobliżu takiej dobrej opieki.

Pozdrawiam
 
Cześć, okazało się ze jestem w ciąży jednojajowej, jednokosmowkowej jednoowodniowej, czy są tu jeszcze taki przyszłe mamy? Maja35, jak Twona ciaza? Jak dzieciaczki ?
 
Markur ja również jestem w ciąży jednokosmówkowej ale dwuowodniowej. Niestety przy naszych typach ciąży jest większe ryzyko powikłań ale trzeba być dobrej myśli. Ja wychodzę z założenia, że nie jest to zależne ode mnie i jedyne co mogę zrobić to odpoczywać, nie czytać tego co piszą w internecie bo człowiek tylko się stresuje i doszukuje się u siebie podobnych symptomów. Myśl pozytywnie a zobaczysz, że wszystko się ułoży. Najważniejsze to mieć dobrego lekarza specjalistę, któremu ufasz bo to jego zadaniem będzie ewentualne wczesne wykrycie nieprawidłowości.
3mam za Ciebie kciuki (za siebie również) :-)
 
reklama
Ja niestety straciłam dzieciaczki w lutym 2014 w 18 tyg. Miałabym 2 chłopców :-(
W tym roku w lutym urodziłam córeczke :-)
Trzymam za was kciuki.Na kiedy macie termin?
 
Do góry