reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BLW czyli baby-led-weaning

Funcja,

a w jakim wieku Twój mały?

Może razem będziemy rozszerzać?
Chociaż, moja jeszcze nic a nic poza mlekiem nei tknęła ;-)
Czekam posłusznie na skończone 6msc + 1 dzień ;-)
 
reklama
Mój synek ma 11 miesięcy u mamy kryzys BLW. Ostatnio strasznie niejadkowy się zrobił, i trzeba go karmić :baffled: Mam nadzieję,że to tylko chwilowe, i nie będzie niejadkiem jak tatuś :p
 
No i zaczęłyśmy :-) Planowo od dyni. Po kilku dniach dołączyły ziemniaki i brokuły a dziś marchewka. Z owoców jabłko. Brokuły świetne! Mała jak widzi to się dosłownie na nie nie rzuca. Super sobie radzi, czasami brokuła przegryza kciukiem ;-) Dynia też ok. Natomiast ziemniak i marchewka nie bardzo. Krztusi się nimi, bo nawet rozgotowane odgryza na dość duże kawałki. Dziś ją przez kolano musiałam przełożyć, bo nie mogła tej marchewki nieszczęsnej odkaszlnąć.... Doradźcie: kontynuować z tymi czy wprowadzać kolejne (jakie?) nowości warzywne? I przypomnijcie, kiedy mięso się zaczyna dawać?
 
Nadulina a u was poprawa? Wiesz, że dzieciom co chwilę się to jedzenie zmienia. Do urodzin i tak najważniejsze mimo wszystko jest mleko ;-)
 
Marchew na początek nie jest wskazana. Kalafiory ziemniak może pieczony mój z takim sobie lepiej radził
ile dzieciak ma ? :p
 
reklama
Do góry