reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bocian leci niesie dzieci - czyli z porodówki na gorąco BEZ KOMENTARZY

reklama
Mam zaszczyt przedstawić małego Futrzaczka - Piotruś 3320g 53cm

Piotrus.jpg
 
Od Marty:

"Latam po schodach, doktorka chciała pomóc mi masażem ale wysoko i jakby śrubokrętem mi grzebała." Boli ją podbrzusze i ma plamienie po rozwarstwianiu i pozatym nic się nie dzieje.
I pozdrawia wszystkie Marcjanki;)
 
Napisałam patikowi o nowonarodzonych, spytałam o zdrowko i dostałam taka odpowiedz gratulacje dla dziewczyn :) mam nadzieje,ze jutro sama będę mogła napisac na bb.mój wynik sie nieznacznie poprawił,jutro badania ma jeszcze Zosia,jestem dobrej myśli ze wyjdziemy wkoncu.

Napisałam ,ze mamusie nasze walczą z zastojem mleczka i to odp. ja jestem po nawale pokarmu- kapusta poszła w ruch i ulzylo :) karmienie idzie coraz lepiej:) buziaki dla Was Marcoweczki
 
witajcie dziewczyny

jestem koleżanką Marty1981

chciałabym przekazać Wam od niej pozdrowienia. Marta nadal leży w szpitalu na ginekologii, w piątek jej gin będzie miał dyżur i dopiero wtedy podejmie jakieś decyzje. Być może przeniosą ją na położnictwo i będą wywoływać poród.
 
reklama
Do góry