reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ból bioder, a obniżenie mięśni dna miednicy

reklama
Jestem 14 m-cy po cc, na drugi, czy trzeci dzień poślizgnęłam się w szpitalu i poczułam szarpnięcie z lewej strony. Od początku mnie tam ciągnie i kłuje, 2 na początku powodowały aż odczucie szczypania i palenia w brzuchu, teraz ok. Nie mam czucia od blizny w dól, tzn skóra jest jakby nie moja. Po większym wysiłku bolą mnie biodra, mam wrażenie, że kość ociera o kość. Miałam epizod strasznego bólu, jakby mi ktoś sierp wbił w lewą stronę brzucha, i uczucie jakby się jelita wgłobiły. Przeszło po odpoczynku. Na kontroli u gin doktor powiedziała, że wszystko się dobrze zagoiło, a ból trzeba obserwować, bo może być guzek endometrioza(cykl jeszcze nie wrócił) usg nie miałam. Mam zaufanie do lekarki ale wydaje mi się nielogiczne, to co powiedziała. Chcielibyśmy zacząć starania, ale nie mam pewności, czy wszystko ok, i trochę ciężko z szukaniem innego lekarza. Jaki jest bezpieczny odstęp między porodami po cc? Chcę vbac, wiem, że to od organizmu zależy, ale po czym rozpoznać, że jest już dobrze. Piszę tu, może komuś innemu pomoże ten post.
 
Do góry