reklama

Ból głowy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 16 Luty 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Sama już nie wiem co robić, nie bardzo chcę brać jakieś tabletki a mam okropne bóle głowy. Gdzieś czytałam, że w ciązy tak może być bo to coś z hormonami ale zupełnie nie pamiętam co robić. Zdarza Wam się to też??

2. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Margolis na szczęscie mnie nigdy głowa nie boli :)!
    Niewiem co ci poradzić najlepiej zadzwoń do twojego lekarza i zapytaj bo przecież przyczyny mogą być różne a po co masz się męczyć biadaku :-[

3. reklama
  4. aga75

aga75 Fanka BB :)

margolis jak pijesz kawe to nie pij, ja przed pierwszą ciążą piłam duużo mocnej kawy i na początku ciąży też i mnie często głowa bolała, a jak przestałam pić to jak ręką odjął, teraz jest identycznie ;D chyba, że w ogóle nie pijesz to nie mam pomysłu...

5. Margolis

Właśnie mi koleżanka powiedziała, że jak to spadające ciśnienie tak na moją głowę działa - bo kawy nie piję - to dobrzze robi grejpfrut. Spróbuję

6. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Margolis przy silnym bolu glowy mozesz wziac paracetamol 500mg. Moj gin mowi ze to lepsze niz silny bo glowy u ciezarnej.

7. Margolis

Może być np. panadol extra? Zwykle go wcześniej brałam, ale mam nadzieje, że głowa już mnie nie będzie bolała tak jak wczoraj :)

8. edi

edi mamusia Wojtusia

Mnie w ostatnim czasie często boala glowa,ale starałam się obejść bez pomocy leków.Masowałam sobie skronie i jakoś trwałam.Skoro złamana nogę przeżylam bez leków to i ból glowy ;)
    Nie wiem co doradzić,ale mój lekarz zawsze mówi,że lepiej wziąść mala dawkę pyralginy niz się męczyć.A pyralgine podawali mi w szpitalu podczas ciązy więc chyba wiedza co robią ;)

9. Jotemka

Margolis panadol extrama kofeine.
    Niestety mam uczulenie na pyralgine, wiec tego nie stosuje... Ale wiem, ze w ciazy bezpieczny jest paracetamol. W czasie karmienia piersia tez ;D.

10. reklama
  11. Margolis

no właśnie ale to w tabletce 500mg paracetaamolu i przed ciążą zawsze mi szybko pomagał. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do 2 marca i naraddzę sięz lekarzem. na razie wiem jedno - grejpfrut pomaga!

12. Jotemka

Margolis, dobrze wiedziec ze pomaga... Na trawienie tez jest super!

Poleć forum