reklama

Ból głowy

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Margolis, 16 Luty 2006.

1. Margolis

Margolis Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sama już nie wiem co robić, nie bardzo chcę brać jakieś tabletki a mam okropne bóle głowy. Gdzieś czytałam, że w ciązy tak może być bo to coś z hormonami ale zupełnie nie pamiętam co robić. Zdarza Wam się to też??

2. mycha12

mycha12 Wrześniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Margolis na szczęscie mnie nigdy głowa nie boli :)!
    Niewiem co ci poradzić najlepiej zadzwoń do twojego lekarza i zapytaj bo przecież przyczyny mogą być różne a po co masz się męczyć biadaku :-[

3. reklama
  4. aga75

aga75 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    margolis jak pijesz kawe to nie pij, ja przed pierwszą ciążą piłam duużo mocnej kawy i na początku ciąży też i mnie często głowa bolała, a jak przestałam pić to jak ręką odjął, teraz jest identycznie ;D chyba, że w ogóle nie pijesz to nie mam pomysłu...

5. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Właśnie mi koleżanka powiedziała, że jak to spadające ciśnienie tak na moją głowę działa - bo kawy nie piję - to dobrzze robi grejpfrut. Spróbuję

6. Jotemka

Jotemka Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Margolis przy silnym bolu glowy mozesz wziac paracetamol 500mg. Moj gin mowi ze to lepsze niz silny bo glowy u ciezarnej.

7. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może być np. panadol extra? Zwykle go wcześniej brałam, ale mam nadzieje, że głowa już mnie nie będzie bolała tak jak wczoraj :)

8. edi

edi mamusia Wojtusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mnie w ostatnim czasie często boala glowa,ale starałam się obejść bez pomocy leków.Masowałam sobie skronie i jakoś trwałam.Skoro złamana nogę przeżylam bez leków to i ból glowy ;)
    Nie wiem co doradzić,ale mój lekarz zawsze mówi,że lepiej wziąść mala dawkę pyralginy niz się męczyć.A pyralgine podawali mi w szpitalu podczas ciązy więc chyba wiedza co robią ;)

9. Jotemka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Margolis panadol extrama kofeine.
    Niestety mam uczulenie na pyralgine, wiec tego nie stosuje... Ale wiem, ze w ciazy bezpieczny jest paracetamol. W czasie karmienia piersia tez ;D.

10. reklama
  11. Margolis

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no właśnie ale to w tabletce 500mg paracetaamolu i przed ciążą zawsze mi szybko pomagał. Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do 2 marca i naraddzę sięz lekarzem. na razie wiem jedno - grejpfrut pomaga!

12. Jotemka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Margolis, dobrze wiedziec ze pomaga... Na trawienie tez jest super!

Poleć forum