reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Madzien1234 przeżyłaś to najważniejsze :) o masakra z tym Spojeniem - u mnie tez byly podejrzenia na usg zdiagnozowali Ci?. A ja poszłam dziś do mojej gin z tym twardnieniem brzucha - skierowanie do szpitala - zagrażający poród ;) właśnie pakuje torbę ale tylko dla siebie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to jakieś regularne skurcze się pojawiają, czy szyjka puszcza?? Trzymaj się!!
 
reklama
@Madzien1234 przeżyłaś to najważniejsze :) o masakra z tym Spojeniem - u mnie tez byly podejrzenia na usg zdiagnozowali Ci?. A ja poszłam dziś do mojej gin z tym twardnieniem brzucha - skierowanie do szpitala - zagrażający poród ;) właśnie pakuje torbę ale tylko dla siebie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz mówi że na bank mam. I na następnej wizycie będziemy mierzyć. [emoji6]
 
Mam od kilku dni mega twardnienie brzucha-jakby mi miał zaraz eksplodować i nic nie pomaga nospa forte, scopolan w Max dawce i skurcze. Pessar obsuwa się ale podsunięty mam dziś.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Przynajmniej w końcu Cie przyjmą do szpitala. Ten twardy brzuch masz nawet, jak leżysz? Dawaj znać kochana i trzymaj sie mocno. Skurcze Ci wycisza, beda monitorować na ktg postępy. Jenki Kathleen trzymam za Ciebie bardzo kciuki!

@Madzien1234 dobrze,ze juz po. Tylko po co jeszcze to rozejścia spojenia :( co sie z ty robi?

@Nygusek jak sytuacja u Ciebie?
 
Przynajmniej w końcu Cie przyjmą do szpitala. Ten twardy brzuch masz nawet, jak leżysz? Dawaj znać kochana i trzymaj sie mocno. Skurcze Ci wycisza, beda monitorować na ktg postępy. Jenki Kathleen trzymam za Ciebie bardzo kciuki!

@Madzien1234 dobrze,ze juz po. Tylko po co jeszcze to rozejścia spojenia :( co sie z ty robi?
Nie wiem. Będę pytać na następnej wizycie. Juz i tak dzisiaj byłam tam mega długo. Są pasy na brzuch te takie ortopedyczne i np oklejania. Ale ja ledwo co brzuch mam a to się robi . Coś czuję że będzie cc jak to się pogłębi. Sama narazie nie wiem co się z tym wiąże. Poczytam na internecie trochę o tym. Ale wolę to niż coś innego . [emoji6] to dla mnie straszne nie dla dziecka. To zniose to.
 
Nie wiem. Będę pytać na następnej wizycie. Juz i tak dzisiaj byłam tam mega długo. Są pasy na brzuch te takie ortopedyczne i np oklejania. Ale ja ledwo co brzuch mam a to się robi . Coś czuję że będzie cc jak to się pogłębi. Sama narazie nie wiem co się z tym wiąże. Poczytam na internecie trochę o tym. Ale wolę to niż coś innego . [emoji6] to dla mnie straszne nie dla dziecka. To zniose to.

no tak, oby sie dało jakos ulżyć...
 
Przynajmniej w końcu Cie przyjmą do szpitala. Ten twardy brzuch masz nawet, jak leżysz? Dawaj znać kochana i trzymaj sie mocno. Skurcze Ci wycisza, beda monitorować na ktg postępy. Jenki Kathleen trzymam za Ciebie bardzo kciuki!

@Madzien1234 dobrze,ze juz po. Tylko po co jeszcze to rozejścia spojenia :( co sie z ty robi?

@Nygusek jak sytuacja u Ciebie?

Ech znając życie i tak mnie nie zostawia bo nie będzie wskazań ;) No ale zobaczymy czekam jeszcze bo może im później tym lepiej,

A tak wogole umówiłam się dziś na masaż na te odleżyny i co? Przyszła dziewczyna teraz i masażu nie zrobi mi w tym stanie, a mnie wszystko boli..,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech znając życie i tak mnie nie zostawia bo nie będzie wskazań ;) No ale zobaczymy czekam jeszcze bo może im później tym lepiej,

A tak wogole umówiłam się dziś na masaż na te odleżyny i co? Przyszła dziewczyna teraz i masażu nie zrobi mi w tym stanie, a mnie wszystko boli..,


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

kochana ten twardy brzuch masz cały czas czy jak stoisz?
z tym masażem, to tak jest, boja sie ryzykować, moj maź kończył taki bardzo długi kurs masażu i ogólnie ciąża zagrożona jest przeciwskazaniem, mnie tez nie chce masować...
 
reklama
@Kathleen006, trzymam kciuki, żeby Cię zostawili na oddziale. Nie pozwól odesłać się do domu. Ze skierowaniem, czy bez, mogą próbować. Im później, tym mniejsza kolejka na IP, a z łóżkami to różnie, nie ma reguły, kiedy dziewczyny, które przyjechały na wywoływanie, zjeżdżają z oddziału na porodówkę.
 
Do góry