reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

@Merlie123 super że jest poprawa !! A jaka długość miała wcześniej szyjka ? Czyli się wydłużyła ?

hchylhb820bsn4sa.png
Ostatnio mialam 23mm i rozwarcie ujscia wew 7mm teraz 30.5mm i całkowicie zamknięta :) az pani gin sie ucieszyła byle tak dalej.. kamien z serca spadł :)
 
reklama
Wróciłam do domu po wizycie i szyjką dziś u lekarza prowadzącego 2,6 cm. Także nie jest źle. Następna wizyta za dwa tygodnie.
Pytałam o luteinę to zaleca ją gdy szyjką jest krótsza. I nie jest zwolennikiem krążków.
Wczoraj inny ginekolog powiedział, że szyjką nie jest zła, także na spokojnie.
Zobaczymy co będzie za dwa tygodnie.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaczynałam z 26mm o rozwarciem 2mm odrazu dostalam progesteron a to byl tylko 11 tydzien ciąży. Pozniej wydluzyla sie do 32mm zamknęła całkowicie a jak zaczęłam sprzatac, latac na zakupy to miala 23mm i rozwarcie na 7mm. Teraz jest ok :) a ty juz jestes w ładnym tygodniu tez bym chcialabyc powyzej 30 :) zostało mi 8tygodni :)
 
Ostatnia edycja:
@Jouliettka ja miałam dwa tygodnie temu 2,5 i dostałam luteine ... Z tym że ja zaczynałam od 4 cm a później w ciągu 3 tygodni mi się tak nagle skróciła .
Dobrze że u Ciebie ok :) ja mam wizytę w sobotę.
hchylhb820bsn4sa.png
Myślę, że jakby spadła do 2 cm to wlaczylby luteinę.
Mi szyjką teraz się nie skróciła mimo, iż funkcjonuje normalnie, a weekend w związku z urodzinami córeczki miałam ciężki i pracowity.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dawno nie pisałam. Właśnie mija mi 33 tydzień. po wczorajszej wizycie lekarz powiedział, że jeśli nie urodze w ciągu tygodnia mam dzwonić idę do szpitala na zdjęcie szwu. Nawet morfologii nie muszę robić bo mówi że za miesiąc będzie po :-) :)
Skurcz na 100 co 5/10 minut. Malutka waży ponad 2 kg.
 
reklama
Do góry