reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Kurczę niedobrze z tym zalewaniem :( ale silownie troche miałaś... Ja sie dzis dziewczyny dziwnie czuje. Moze to juz dzis???

Jesteśmy myślami z Tobą jesli to dziś a ból lędźwi masz? Ponoć to symptom ...
Ech na wszelki wypadek postaw torbę w widocznym miejscu i sprawdź czy wszystkie dokumenty badania masz itp


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kathleen biorę duuuuzo magnezu, nawet do 10 tabletek magne B6 na dobę. Po prostu nieużywany organ zanika :)moje mięśnie w łydkach na tyle się odzwyczaiły, ze wejście dwa piętra w górę i potem zejście w dół to już dla nich za dużo :) zastanawiam się nad jakimiś ćwiczeniami, które mogłabym na leżąco robić...
 
Hej dziewczyny ja nie spałam prawie do 5 jakiś dziwny niepokój miałam i brzuch bolał. Już myślałam że pojedziemy do szpitala ale ze zmęczenia zasnęłam. Wzięłam prysznic i strasznie mnie to zmęczyło. Teraz leżę i ogólnie słabo się czuję. Jak tak będzie do jutra to pojadę jutro do gin.nie będę czekała do piątku.
 
Hej dziewczyny ja nie spałam prawie do 5 jakiś dziwny niepokój miałam i brzuch bolał. Już myślałam że pojedziemy do szpitala ale ze zmęczenia zasnęłam. Wzięłam prysznic i strasznie mnie to zmęczyło. Teraz leżę i ogólnie słabo się czuję. Jak tak będzie do jutra to pojadę jutro do gin.nie będę czekała do piątku.

Oj zdecydowanie jedz jutro i nie czekaj może nawet i dziś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez uważam, ze jak boli brzuch jakos inaczej, mocniej czy długo i jak czujemy niepokój to trzeba to skonsultować z lekarzem. Ja to nie czekam i w weekendy od razu na IP jeżdżę, już nie liczę ile razy byłam w tej ciazy
 
Kathleen biorę duuuuzo magnezu, nawet do 10 tabletek magne B6 na dobę. Po prostu nieużywany organ zanika :)moje mięśnie w łydkach na tyle się odzwyczaiły, ze wejście dwa piętra w górę i potem zejście w dół to już dla nich za dużo :) zastanawiam się nad jakimiś ćwiczeniami, które mogłabym na leżąco robić...

Porozmawiaj z Gin czy możesz ćwiczyć; jak coś to są Ci mobilni masażyści w Mobile med - możesz poprosić o masażystę/fizjoterapeutę dla ciężarnych kobiet - tylko ważne by dla ciężarnych bo to inaczej trzeba się obchodzić i pewne miejsca punkty omijać - jak chcesz mogę dać Ci namiar do tej mojej - miała mi pokazać następnym razem ćwiczenia na nogi jesli moja gin się zgodzi - No ale w szpitalu wylądowałam

Wiecie co jest najlepsze brzuch mam taki proporcjonalny wszyscy mówią ze ładny ale uda to mi tak przeraźliwie przytyły ze to jest masakra....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez uważam, ze jak boli brzuch jakos inaczej, mocniej czy długo i jak czujemy niepokój to trzeba to skonsultować z lekarzem. Ja to nie czekam i w weekendy od razu na IP jeżdżę, już nie liczę ile razy byłam w tej ciazy

Jeździsz na Inflancka czy Karowa?

Mnie na IP znają wszyscy i czekają tylko jak weekend przychodzi czy się pojawię ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja wam powiem ze zmienilam calkowicie wszystko. Najpierw w glowie. [emoji23] mam pessar trzyma to przestalam myśleć zle . Gotuje obiad nawet . Prasuje troszke . Czy pranie powiesze. Nie sprzatam. I jak czuje ze mnie cos boli to odrazu sie klade . I wiecie co polowa dolegliwosci minela i jakos dzidzia ma sie swietnie . Nawet twardnien nie mam wgl ale jak zaczelam cos robic to byly . Dlatego sadze ze gorzej jak sie ciagle lezy [emoji6] lekarz kazal mi lezec i odpoczywac ale sam mowil ze tp ma byc w granicach rozsadku . Przegiac w druga strone tez latwo i to tez zle dla dziecka.
Biodra juz mnie nie bola od lerzenia i jest spoko .
Nie bojcie sie wstac kochane bedzie dobrze
Oczywiscie mowie to do tych ktore maja zalecenia jak ja , nie tych co musza lezec plackiem badz nie maja pomocy w postaci pessara jak ja [emoji6]
 
reklama
Kathleen, na razie poczytam może w necie o ćwiczeniach i we wtorek gina spytam czy cos mogę robić w ogole w tej mojej dziwnej sytuacji. Ja mam brzuch jak piłka do koszykówki ale nogi tez mi przytyły i jednocześnie sflaczały. A ręce to już w ogóle, jakaś masakra, zamiast mięśni wisząca skóra :szok:
 
Do góry