reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból pleców na dole

K

karolinka1992

Gość
Witam ! Od 23 lutego zaczęliśmy się starać o dzidziusia wiem ze to trochę wcześnie ale odczuwam ból na dole kręgosłupa i pytanie czy to może być jakaś oznaka ? Nigdy wcześniej takiego bólu nie odczuwałam
 
reklama
To może być oznaka jakiejś kontuzji, przewiania, rwy kulszowej i wielu innych. Ale na pewno nie ciąży.

Oczywiście w ciąży możesz być. Ale na tą chwilę się tego nie dowiesz. Zrób test w dniu@.
 
Na pewno nie są to objawy ciąży, bo jest na nie zdecydowanie za wcześnie. Może to być oznaka zwyrodnień kręgosłupa. Ja mam przepuklinę na kręgosłupie i też mnie boli, a w ciąży nie jestem.
 
Tak, to może być oznaka miliona różnych rzeczy, a czy w Twoim przypadku będzie to oznaka ciąży, to dowiesz się w dniu @ :)
 
Do góry