reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bóle brzucha po usg

Rozwiązania
0
Witam czy to możliwe że po usg przez brzuch mam skurcze? Jestem w 21 tygodniu ciąży i po usg tak mnie boli brzuch że nie mogę się wyprostować, ból jak na okres co kilkadziesiąt sekund,aż myślę żeby brać przeciwbólowe.. czy ktoś tak ma jak ja?dojechałam do domu,położyłam się i jakoś minęło ale boję się kolejnej wizyty..

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Weź lepiej magnez , i jakby do jutra nie przeszło, to zadzwoń do lekarza , ja tez po badaniu czułam dyskomfort, ale nie skurcze

Natalia198777

Rozwiązania
0
Tak miałam taki dyskomfort lekarz zalecił Aspargan 4 tabletki dziennie i mi bardzo pomogło

lidia.aaa1

Rozwiązania
0
Czy to były prenatalne? Mi tylko po nich, bo lekarz mocno naciskał mi na brzuch, no to nic dziwnego.
Normalnie comiesięcznie miałam zwykłe USG na starszym sprzęcie, nie żadne 3D, 4D, tylko stare 2D i lekarka niczego tam tak nie szukała także nie było żadnych bóli przy badaniu i po nim.

Rozwiązania
0
Przeszło mi ale muszę się przygotować na kolejne usg, może wezmę sobie przed nospe, magnez biorę i asparaginian od początku ciąży, może miałam taki ból bo brzuch mam od jakiegoś czasu twardy, szybko rośnie, ciąża bliźniacza,i rolowanie po brzuchu usg powoduje u mnie taki "dyskomfort" powiem o tym lekarzowi. W 12 tygodniu miałam długie badanie prenatalne przez brzuch i dopochwowe, i nie było delikatne, ból po badaniu,następnego dnia plamienia brązowe A potem wybuchla ze mnie krew i szpital, jedna kosmowke mam niżej położona. Od tego momentu boję się badania przez pochwe, mimo że wiem że szyjka tak musi być zbadana, Nie wiem jakoś te badania mi nie służą im bardziej mam większy brzuch... No ale 27 maja czyli za tydzien ponad mam badania więc mam nadzieję że będzie ok , dzięki wszystkim za informację, 3majcie się ciepło

Mamaminionka

Rozwiązania
0
Moja przyjaciółka miała taką dziwną nadwrażliwość brzucha, każdy dotyk powodował u niej nasilenie skurczów. I pojawiło jej się dopiero przy trzeciej ciąży - w poprzednich było normalnie. Do tego stopnia miała problem, że praktycznie nie mogła brzucha głaskać i "pukać" do dzidzi. A już nie wspomnę o tym jak niektóre osoby lubią dotykać ciążowego brzucha bez pytania (rzekomo na szczęście 😳🤦‍♀️).
Ale jeśli u Ciebie pojawiło się to po badaniu, to pewnie zbyt mocno lekarz przykładał głowice USG. Powiedz mu o tym przy następnej wizycie. Albo zadzwoń jak masz jakieś wątpliwości. Zrelaksuj sie, poleż, odpocznij i będzie wszystko ok.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży Potrzebuję porady 11
A Poranne bóle brzucha w 6, 7 tygodniu ciazy Potrzebuję porady 2
K Skurcze i bóle brzucha po badaniu szyjki macicy w ciąży. BB położna radzi mamom 4
F Bóle w dole brzucha 18tc BB położna radzi mamom 1
K Bóle podbrzusza w 26 tygodniu Potrzebuję porady 2
N Dziwne bóle brzucha jak zakwasy Staramy się 14
Natalka92 Wieczorne bóle brzucha i ogólne złe samopoczucie we wczesnej ciaży. Ciąża, poród, połóg 3
T Kłujące bóle podbrzusza podczas ruchu w ciąży Potrzebuję porady 2
XxKorneliaxX Przeziębienie w 17 tygodniu ciąży plus bóle brzucha, twardnienie macicy. Potrzebuję porady 3
kluseczka89 Straszne kolki/bóle brzucha/wzdęcia u niemowlaka Potrzebuję porady 20
N Nisko osadzone łożysko i bóle brzucha Potrzebuję porady 2
...Margotka9022... Bóle brzucha po zażywaniu żelaza. Potrzebuję porady 14
X bóle brzucha Potrzebuję porady 16
Z ostre bóle brzucha czy to już? Potrzebuję porady 9
G Objawy ciąży a jednak miesiaczka. Ciąża, poród, połóg 1
P 40 tydzień ciąży - straszne bóle brzucha Potrzebuję porady 3
E 5 TC, pęcherzyk jak łezka, niewidoczny zarodek i bóle brzucha, martwię się :( Ciąża, poród, połóg 4
Montiś Bóle brzucha. Dzieci urodzone w marcu 2014 7
S Nietolerancja pokarmów, bóle brzucha... Forum pediatryczne 0
M narastające bóle brzucha 14 tydzień ciązy Ciąża, poród, połóg 12
G Bóle i kłucia brzucha 28tc Porady położnej 1
I bóle brzucha Dzieci urodzone we wrześniu 2005 10
L Bóle kolan po porodzie - reumatyzm? Potrzebuję porady 5
L Bóle podbrzusza poza miesiączką - kilka miesięcy po porodzie Potrzebuję porady 2
Polskakobieta10 Co to może być? Potrzebuję porady 8
pannadorka Nasze żale, bóle i inne niedogodności Kwietniowe mamusie 2020 65
Mythopoeia Bóle jak na okres 34 tydzień ciąży Ciąża, poród, połóg 7
K Bóle podbrzusza 6 tydzień - co na to? BB położna radzi mamom 8
michelle27 Początki kolki u niemowlaka Potrzebuję porady 4
R Częste bóle głowy , zatok i wydzielina ropna Potrzebuję porady 1
E Bóle brzuszka u noworodka. Jak pomóc?zdjęcie kupy zalaczone. Jeśli nie chcesz oglądać to nie wchodz Potrzebuję porady 56
M Bóle podbrzusza jak na okres w 32tc Ciąża, poród, połóg 56
B Bóle Potrzebuję porady 4
Sarafina Bóle podbrzusza Potrzebuję porady 5
B Bóle Potrzebuję porady 6
sylka8 Bóle z krzyża Potrzebuję porady 9
M Dziwne bóle jajników po poronieniu Ciąża, poród, połóg 9
I Cesarskie ciecie - polozenie miednicowe Potrzebuję porady 8
R Częste bóle głowy Potrzebuję porady 2
V Bóle podbrzusza w ciąży Potrzebuję porady 69
K Częste bóle głowy Potrzebuję porady 12
pchelka10.05 Bóle biodra podczas snu :( Potrzebuję porady 2
pchelka10.05 Brak apetytu i bóle żołądka w 4 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 3
K Bóle jak miesiączkowe ? Potrzebuję porady 6
W Czop, bóle Potrzebuję porady 66
N Bóle przypominające miesiączkowe w 22 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 14
S 3 dzień po transferze, bóle jak na miesiączke Potrzebuję porady 2
S Okropny ból pleców Zdrowa mama 8
K Bóle krzyżowe Potrzebuję porady 1
Z Bóle miesiączkowe bez miesiączki Potrzebuję porady 9