reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Ja też na niskie ciśnienie "polecam" małą awanturkę;-):-D

W piątek miałam podniesione cisnieniew pracy, a w sobotę bylismy na działce i z wielka pasją wycinałam gałęzie. Szwagierka, szwagier i mój A. troche byli zaskoczeni:-D ale chyba bali sie podejść i nie ryzykować bo miałam sekator w rękach.:-D
Ja mam niskie ciśnienie odkąd pamiętam 100/50, 115/60 a kawkę piję codziennie choć bardziej dlatego że lubię.
 
reklama
Mnie dzisiaj strasznie boli i ciagnie w lewej pachwinie. Nie moge sie do konca wyprostowac :baffled:. Mam nadzieje ze to tylko czesciowo problem zatwardzenia, po weekendowych podrozach, bo wtedy tak mnie wlasnie kiszki bola, ze mnie w dole tak gniecie. No i moze znowu mi sie rozciagala narzady w brzuchu w koncu maly powinien teraz byc coraz wiekszy :-) W czwartek wizyta i nie moge sie doczekac co zobaczymy na monitorze. Jak zawsze tez ogromny stres zeby wszystko bylo ok, bo nie widzielismy naszego maluszka juz miesiac :-( Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.
 
Mnie dzisiaj strasznie boli i ciagnie w lewej pachwinie. Nie moge sie do konca wyprostowac :baffled:. Mam nadzieje ze to tylko czesciowo problem zatwardzenia, po weekendowych podrozach, bo wtedy tak mnie wlasnie kiszki bola, ze mnie w dole tak gniecie. No i moze znowu mi sie rozciagala narzady w brzuchu w koncu maly powinien teraz byc coraz wiekszy :-) W czwartek wizyta i nie moge sie doczekac co zobaczymy na monitorze. Jak zawsze tez ogromny stres zeby wszystko bylo ok, bo nie widzielismy naszego maluszka juz miesiac :-( Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok.

No pewnie że trzymamy!
 
Bluetooth
trzymam kciuki za wizyte


Ja też mam okropnie niskie ciśnienie żadko mi do 100 dobija, zazwyczaj 90 /50 albo i mneij nawet kawa nie zabardzo działa.
W telewizorze mówili przed chwilą że szklanka wody z solą super podnosi ciśnienie. Ja ogólnie dużo sole i jakoś mi to nie pomaga.
 
Bluetooth trzymam kciuki:-)


Mnie mnie oprócz codziennego, męczącego mnie od rana bólu pleców, zaczyna męczyć chyba rwa kulszowa...Z Majką to niestety miałam, i zaczynało się mniej więcej w tych samych tygodniach ciąży. Najpierw delikatny ból, a po paru tygodniach P musiał mnie z wanny wyciągać, bo wyjść sama nie mogłam, tak bolało, mam nadzieję że to nie powtórka z rozrywki:no:
 
Ależ piękna pogoda za oknem. Ostatnio z mężusiem wychodzimy przedpołudniem do parku, nad staw... tyle tam ślicznych małych dzieciaczków biega:D a i wózeczki można pooglądać hehe

Bluetooth kciuki trzymam mocno! Ja tydzień temu widziałam maluszka, a już mi się tęskni:)
 
Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow od razu mi lepiej :-) chociaz do czwartku jeszcze tak daleko :baffled:
Ja tez mam niskie cisnienie ale jakos teraz, chyba ze wzledu na ciaze podnioslo mi sie do normy wiec jest ok.
madzik, slyszalam ze mozna zapobiec rwie kulszowej wykonujac rozne cwiczenia.Moze popatrz w necie lub zapytaj sie lekarza lub jakiegos fizjoterapeute co moglabys robic w czasie ciazy aby zapobiec tym bolom? Bardzo Ci wspolczúje :sorry2:
 
bluetooth ja mam podobnie. Całe życie ciśnienie 90/50, a teraz w ciąży 120/70 i to na każdej wizycie hehe podręcznikowy przykład ze mnie teraz:)
 
Moja mama ma niskie ciśnieniea nawet bardzo niskie..jak ma 100 na 60 to już wysokie..czasami lekarka zastanawiała sie,że ona w ogóe przy swoim ciśnieniu chodzi...:baffled:

A no są takie anomalie różne, moja mama ma za to odwrotnie, u niej normą jest 180/ 120. jak ją jakiś nowy lekarz bada to od razu chce ją brać na oddział.
 
reklama
Dziewczyny a czy słyszałyście aby kogos w ciąży ciagle bolał żoładek? To nie są mdłosci, wymioty tylko żoładek. Nie wiem od czego, staram sie jesc dobrze, ale cokolwiek zjem to mnie boli. Tak jakby ktos go sciskał, ciął, nie wiem! W zyciu mnie zoładek nie bolał! Dopiero w tej ciąży!
 
Do góry