reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

Witajcie!
Poradzcie dziewczyny, mam bardzo niskie ciśnienie, zwłaszcza to rozkurczowe bo sięga zaledwie 50 a czasem i mniej. Przez to cisnienie mam czesto omdlenie i bardzo słabo się czuję,moja ginka powiedziała, że za bardzo nic nie można na to poradzić, mam czesto leżeć z nogami w górze, żeby poprawić krązenie. A może macie jakieś domowe sposoby na podwyższenie ciśnienia....?????

http://www.**********/Tasiorek,suwaczek.png

sprzeczka z mężem :rofl2::rofl2:
 
reklama
HHaahahahaahaha.....no chyba tylko to może mi pomóc, chodź tak naprawdę nawet z mężem nie kłocimy sie błużej niż 5 minut:)

http://www.**********/Tasiorek,suwaczek.png
 
HHaahahahaahaha.....no chyba tylko to może mi pomóc, chodź tak naprawdę nawet z mężem nie kłocimy sie błużej niż 5 minut:)

http://www.**********/Tasiorek,suwaczek.png


teraz jak sie będziesz z nim sprzeczać to mów ze to na podwyższenie ciśnienia :-)

Nie wiem dla czego ale zaciąga Twój suwaczek ? dziwne ? Ale nie wiem jak to naprawić :-(
 
Ja tez mam b. niskie cisnienie 100/60 mialam ostatnio jak mi ginek mierzyl i sie przestraszyl :D No niestety, nic na to nie poradzimy.l Ale slyszalam, ze kobieta w ciazy moze pic jedna slaba kawe w ciazy, wiec czemu nie?
Ja co prawda nie pijam w ogole kawy, ale probowalam wygazowanej coli :D Niestety nic z tego :>
 
bebzonik Kati ma suwaczek nie w stopce tak jak my, tylko w wiadomości. Dlatego jak cytujesz to "zaciąga" suwaczek.
Zwróć uwagę na to, ze my mamy opcę dziękuję i udostępnij przed suwaczkami, a Kati ma po suwaczkach.
 
Za to z dolegliwości rzadkich, to mam problemy z oczami, zawsze miałam wysoką krótkowzroczność, a teraz okazuje się, ze siatkówka (w obu oczach) zaczyna się rozwarstwiać i na za miesiąc mam wyznaczony zabieg laserowy... Radze więc wszystkim, które mają tego typu problemy odwiedzic porządnego okulistę z dobrym sprzętem... Martwię się bardzo co będzie z tym dalej...
Czym sie objawia takie rozwarstwianie sie siatkowki? :szok: Ja wlasnie tez ostatnio zauwazylam ze jakby wzrok mi sie zaczal pogarszac... chyba wizyta u okulisty mnie nie ominie :baffled:
 
reklama
dora to czeka Cie cesarka? bo jeśli rozwarstwia się siatkówka plus zabieg laserowy..jest to wskazaniem do cc. Orientowałaś się już?

A na podwyższenie ciśnienia to rzeczywiscie kłótnia;-) łatwiej jest obniżać, są na to leki, ale na podwyższanie niestety nie. Moja mama ma niskie ciśnieniea nawet bardzo niskie..jak ma 100 na 60 to już wysokie..czasami lekarka zastanawiała sie,że ona w ogóe przy swoim ciśnieniu chodzi...:baffled:
 
Do góry