reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle i różne dolegliwości w ciąży...

reklama
Ulżyło mi że nie jestem osamotniona w bólach brzucha. U mnie to bolą prawdopodobnie więzadła. Niby człowiek wie ale też się martwi.

Zobacz załącznik 341056

Na czerwono widać miejsca które najczęściej mnie bolą. I by się zgadzało z przebiegiem więzadeł. Podejrzewam że maleństwo już tam nieźle wkurzone :wściekła/y: bo domek mu się nie chce powiększyć.

Ps. To nie jest mój brzuch :sorry: U mnie występuje fałdka, wałeczek, skrzydełka (jak kto tam woli)

Mnie brzuch pobolewa w dolnej części a na wys pępka i wyżej nie tylko na dole ... :-(
 
Mycha to mnie tak samo. Pępek. U góry pod żebrami. Między żebrami a pępkiem. Poniżej wzgórka łonowego i po bokach.

Teraz to mnie jeszcze strasznie głowa boli.
 
Witajcie
po wczorajszej wizycie jestem spokojniejsza:) Pani doktor powiedziała ze macica jest troszkę napięta ale ona nie widzi nic niepokojącego. (dowiedziałam się też, że najprawdopodobnej będzie dziewczynka:) malutka jest ruchliwa nawet nam pomachała) no i dostałam zwolnienie mam odpoczywać i się nie przemęczać.



 
Mononoke - ja myślę, że to bardzo fajny wątek, też jestem tu od samego początku i też bym nikogo nie pytała o zdanie przy zakładaniu nowego wątku, ale chyba trochę rozumiem nadgorliwość pozostałych.

Jak byłam przeziebiona w pierwszym trymestrze to brałam syrop *spam* - w życiu po niczym się tak nie wypociłam jak po tym, mój K się śmiał, że nawet powieki mi się pocą...
Mnie też ciągle pobolewa brzuch - dobry na to jest delikatny masaż męskimi paluszkami - bardzo rozluźnia, a potem to nawet całkiem całkiem miło... Czasami czuję jak mi się rozciągają wiązadła i mam takie skurcze w pachwinach jak nagle wstanę ale długo jestem w niewygodnej pozycji. Ale myślę, że też dzidzia uciska układ pokarmowy pociągle mnie tak dziwnie mdli i ciągle mi się odbija...
Krew z nosa pojawiała się przez jakieś 3 tygodnie ostatnie, teraz już nie - więc to przechodzi. Ale z tego co wiem, to z wit.C normalnie to nie można przesadzać, bo można ją przedawkować, nawet nie będąc w ciąży.
Popuszczanie moczu przy kichaniu - to też dolegliwość... może nie bolesna ale nieprzyjemna.

Za to z dolegliwości rzadkich, to mam problemy z oczami, zawsze miałam wysoką krótkowzroczność, a teraz okazuje się, ze siatkówka (w obu oczach) zaczyna się rozwarstwiać i na za miesiąc mam wyznaczony zabieg laserowy... Radze więc wszystkim, które mają tego typu problemy odwiedzic porządnego okulistę z dobrym sprzętem... Martwię się bardzo co będzie z tym dalej...
 
Dziewczyny jaki ja mam kaszel bbbuuuu... suchy i wydaj mi się jakby z płuc wychodził ( brzmi śmieznie ale właśnie tak to czuję ) poradzicie mi coś ? jutro sobota i niechciałabym zakłócać spokój mojej gince.
 
DORA_M pocenie sie w ciąży to nienajlepszy pomysł bo fasolki i tak mają dużo ciepła od Nas owszem powinno sie ę wziąsc cos na zbicie tem. ale nie wypocic nawet w czasie choroby ,chyba że Twój lekarz nie ma nic przeciwko temu.
Co do wzroku też jestem krótkowidzem i w poprzedniej ciąży też zaczełam gorzej widziec poszłam do okulisty i dowiedziałam sie że w ciąży to norma oczywiscie zbadała mnie.Jakies dwa miesiące po porodzie wzrok sie "naprawił".Nie wiem jednak jaka u Ciebie jest wada bo wiem że czasami przy niektórch schorzeniach wzrok w ciąży bardzo sie pogarsza.

BEBZONIK jak dasz rade spróbuj syropu z cebuli z odrobiną czosnku.Powodzenia.
 
reklama
Witajcie!
Poradzcie dziewczyny, mam bardzo niskie ciśnienie, zwłaszcza to rozkurczowe bo sięga zaledwie 50 a czasem i mniej. Przez to cisnienie mam czesto omdlenie i bardzo słabo się czuję,moja ginka powiedziała, że za bardzo nic nie można na to poradzić, mam czesto leżeć z nogami w górze, żeby poprawić krązenie. A może macie jakieś domowe sposoby na podwyższenie ciśnienia....?????

http://www.**********/Tasiorek,suwaczek.png
 
Do góry