reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle we wczesnej ciąży

G

guest-1681834848

Gość
Witam czy ból w okolicy pachwin, miednicy i dolnej części pleców jest normalny w 10tc ciąży ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja jestem w 7+5 i odczuwam takie bóle. Każdy ból jest niepokojący, pytanie czy jest trwały i nieustepuje. Ja bym zadzwoniła do lekarza. Dla spokoju ducha. Macica się rozciąga, kości miednicy także się przygotowują do tego, że dziecko będzie w Tobie rosło, ale jak mówię, każdy ból konsultuje z lekarzem.
 
Cześć dziewczyny, zastanawiam sie czy jestem w ciąży. Miesiączke mam za 5 dni, Ale od dłuższego czasu czuje się bardzo słabo dość wcześnie zaczęły boleć mnie piersi, bol brzucha niby jak na okres jednak inny, bardziej kłujący raz z jednej raz z drugiej strony, ciągle uczucie wzdętego brzucha, jest taki ciężki, ciągnący, do tego pali mnie niesamowicie gardło, przełyk, trochę mi nie dobrze, nie mam apetytu, niektóre zapachy wywołują u mnie odruch wymiotny, jestem okropnie senna, mogę spać 5,6,7,9h9choagle tak samo, uplawy bardzo skąpe a zazwyczaj miałam dość obfite a od dłuższego czasu prawie nic, od czasu do czasu mam zawroty głowy, dodam że staramy się o dziecko 3 miesiąc, opowiedzcie czy wy też tak miałyście lub jak to przebiegałou was
 
Dodam że boli mnie kręgosłup jak i wszystkie mięśnie i czuje takie ciepło w kroczu
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, zastanawiam sie czy jestem w ciąży. Miesiączke mam za 5 dni, Ale od dłuższego czasu czuje się bardzo słabo dość wcześnie zaczęły boleć mnie piersi, bol brzucha niby jak na okres jednak inny, bardziej kłujący raz z jednej raz z drugiej strony, ciągle uczucie wzdętego brzucha, jest taki ciężki, ciągnący, do tego pali mnie niesamowicie gardło, przełyk, trochę mi nie dobrze, nie mam apetytu, niektóre zapachy wywołują u mnie odruch wymiotny, jestem okropnie senna, mogę spać 5,6,7,9h9choagle tak samo, uplawy bardzo skąpe a zazwyczaj miałam dość obfite a od dłuższego czasu prawie nic, od czasu do czasu mam zawroty głowy, dodam że staramy się o dziecko 3 miesiąc, opowiedzcie czy wy też tak miałyście lub jak to przebiegałou was
Każdy inaczej odczuwa pierwsze objawy ciąży. Ja na początku nie miałam za wiele objawów. Bolały mnie piersi oraz brzuch ale to jak zawsze przed okresem. Potem pojawiła się senność, a po 5 tygodniu mdłości i wyczulony zapach. Jak nie możesz się już doczekać to zrób badanie - beta hcg albo poprostu test ciążowy, kto wie może masz wczesną ciąże i test Ci pokaże dwie kreski, jak nie to poczekaj te 5 dni i powtórz test.
 
Każdy inaczej odczuwa pierwsze objawy ciąży. Ja na początku nie miałam za wiele objawów. Bolały mnie piersi oraz brzuch ale to jak zawsze przed okresem. Potem pojawiła się senność, a po 5 tygodniu mdłości i wyczulony zapach. Jak nie możesz się już doczekać to zrób badanie - beta hcg albo poprostu test ciążowy, kto wie może masz wczesną ciąże i test Ci pokaże dwie kreski, jak nie to poczekaj te 5 dni i powtórz test.
Zrobiłam 3 testy wyszły pozytywne!! 😍
 
reklama
Witam, jestem w 4/5 tygodniu ciąży. Dziś zaczęło mnie trochę ciągnąć/boleć lewy jajnik. Wizytę mam dopiero w czwartek. Czy powinnam się martwić takimi objawami ? Czy na tym etapie to normalne. Miał ktoś też tak ?
 
Do góry