reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

Barcelona356

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2018
Postów
51
Cześć dziewczyny dziś w nocy obudził mnie straszny ból/kłucie z lewej strony brzucha i w tym miejscu twarde.. Pojawia się to również z prawej strony.. Musiałam wstać z łóżka i się przejść aby przeszło.. Naszczescie nie ma krwawienia ani żadnego plamienia ale moja pierwsza ciąża i się wystraszyłam co to może być.. Dodam że jestem w 31tc. We wtorek mam wizytę u ginekologa ale strasznie się martwię
 
reklama
Cześć dziewczyny dziś w nocy obudził mnie straszny ból/kłucie z lewej strony brzucha i w tym miejscu twarde.. Pojawia się to również z prawej strony.. Musiałam wstać z łóżka i się przejść aby przeszło.. Naszczescie nie ma krwawienia ani żadnego plamienia ale moja pierwsza ciąża i się wystraszyłam co to może być.. Dodam że jestem w 31tc. We wtorek mam wizytę u ginekologa ale strasznie się martwię
Jeżeli niepokoją Ciebie bóle brzucha, jedz na izbę przyjęć ginekologiczno-poloznicza. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co to za ból. Tylko lekarz da Tobie odpowiedź, jaka jest przyczyna po wykonaniu badań.
 
A może po prostu dziecko się rozpycha, wypycha i świdruje? Mnie też to bardzo boli jak mocno wypycha nogę. Jeśli pojawia się raz z prawej, raz z lewej to nie mam pojęcia co innego mogłoby wędrować...
 
Tez tak uwazam [emoji16] pamietam te kopniaki pod zebra ze oddechu mi brakowało, i myslalam ze mam kosmite w brzuchu co mnie męczy [emoji23]
Jak nie ma skurczy, krwiawienia, wód itp to jest wszystko ok [emoji4]
A może po prostu dziecko się rozpycha, wypycha i świdruje? Mnie też to bardzo boli jak mocno wypycha nogę. Jeśli pojawia się raz z prawej, raz z lewej to nie mam pojęcia co innego mogłoby wędrować...
 
Do góry