reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolesne ruchy

ashisohi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Wrzesień 2018
Postów
185
Witam, jestem w 24 tyg ciazy bliźniaczej, od kilku dni odczuwam bardzo bolesne ruchy aż mnie skręca z bólu, są one gwałtowne ale ruchy czuje tylko dosłownie na samym dole co zaczyna mnie niepokoić czy może to rozwieranie szyjki lub skracanie ponieważ wcześniej nie czułam takich bolow
 
reklama
Czułaś wcześniej ruchy dzieci? Czy to co czujesz teraz ma z tym cokolwiek wspólnego? Na etapie 24 tygodnia na pewno nie czułam ruchów boleśnie ale byłam w pojedynczej ciąży więc nie porównam tego do siebie. Natomiast jeśli czujesz ból, to moim zdaniem powinnaś pojechac na IP żeby to sprawdzili.
 
Czułaś wcześniej ruchy dzieci? Czy to co czujesz teraz ma z tym cokolwiek wspólnego? Na etapie 24 tygodnia na pewno nie czułam ruchów boleśnie ale byłam w pojedynczej ciąży więc nie porównam tego do siebie. Natomiast jeśli czujesz ból, to moim zdaniem powinnaś pojechac na IP żeby to sprawdzili.
Czuje ruchy od 20 tygodnia, ale teraz mocniej jakoś i dziwnie że czuje tylko na samym dole że się ruszają skoro są już dość duże
 
Hmm a może jest tak, że są ułożone w ten sposób że jedno kopie Ci po szyjce, a drugie kopię w brata/siostrę i dlatego nie czujesz? Dla pewności naprawdę bym to jednak skonsultowała bo jak w grę wchodzi ból to lepiej wykluczyć ewentualne problemy.
 
ale brzuch Cię boli?może powięzi?macica się rozciąga gwałtownie. Popieram koleżanki wyżej, jak gwałtowne ruchy jedź do szpitala. Mój synek jak tak się rzucał, to popierwsze się obrócił a po drugie niestety owinął wtedy pępowiną, przy tym obrocie. Lepiej na zimne dmuchać.
 
ale brzuch Cię boli?może powięzi?macica się rozciąga gwałtownie. Popieram koleżanki wyżej, jak gwałtowne ruchy jedź do szpitala. Mój synek jak tak się rzucał, to popierwsze się obrócił a po drugie niestety owinął wtedy pępowiną, przy tym obrocie. Lepiej na zimne dmuchać.
Rzucać się nie mają miejsca
 
reklama
Do góry