reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu

jest juz na tyle duzy że może swietnie pomagać w robieniu posiłków ... w superniani kiedys było .. wycinanie z gazetek różnych potraw i przyklejanie do talerzyka a potem ugotownie , chociaz moja chetnie przygotowuje a potem sama musze zjadać :) ale np pierożki chetnie robiła i choć na koniec powiedziała ze nie bedzie tego jadła to zjadła 4 pierogi :)..
 
reklama
Ojejciuu :) słuchajcie... dzieci tak mają niektóre lubią jeść, a niektóre wręcz przed tym uciekają :) ja sama uciekałam przed jedzeniem :) duużo dzieci tak ma. Jednak warto by też sprawdził to pediatra.. bo mogą być też inne jakieś powody dlaczego nie je. :)
 
Do góry