reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak nadziei

Iga120584

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Marzec 2022
Postów
67
Dziewczyny powiedzcie, czy jest jeszcze jakis cień szansy, że w tym cyklu się uda? Ostatnią @ mialam 28 października, współżyłam bez zabezpieczenia. Bardzo byśmy chcieli dzidziusia ehhh
 

Załączniki

  • 20221206_070944.jpg
    20221206_070944.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 284
  • Screenshot_20221206-083855_Gallery.jpg
    Screenshot_20221206-083855_Gallery.jpg
    294,1 KB · Wyświetleń: 82
reklama
Jeśli miałaś ostatni okres 28 października, licząc, ze masz nawet 30[paro dniowe cykle, to już powinna być kolejna @. Jeśli test jest negatywny, to raczej marne szanse.
Chyba, że wiesz kiedy miałaś owulację?
 
Nie wiem kiedy miałam owulację niestety. No właśnie nadal nie mam okresu. Bolą mnie za to bardzo piersi i kłuje mnie w podbrzusza czasem, raz od prawego a raz od lewego jajnika. Tak to brak jakichkolwiek objawów. Zawsze miałam bardzo silny pms przed okresem, a teraz cisza
 
Nie, nie robię monitoringu. Być może faktycznie jest jak piszesz. Ostatni stosunek był 19 listopada, potem mój partner miał wyjazd
 
Nie, nie robię monitoringu. Być może faktycznie jest jak piszesz. Ostatni stosunek był 19 listopada, potem mój partner miał wyjazd
Tak max 14 dni po 19 listopada jesli miałyby być kreski, to by już były.
Warto podejść do ginekologa i sprawdzić. A jakieś inne badanie robiłaś? np. tarczyca?
 
reklama
Badałam tarczyce i wszystko ok. Słyszałam, że niektórym kobietom późno wychodzą testy. Tak na przykład mojej siostrze niedawno 2 krecha wyszła dopiero 2 tyg po terminie @. Teraz ma piękną i zdrową córeczkę. Także chyba wszystko zależy od organizmu. Nie wiem. Może powtórzę jeszcze test. No chyba, że pojawi się @
 
Do góry