reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Jusada

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Sierpień 2019
Postów
49
Dziewczyny proszę o radę !!! 15 kwietnia odbył się stosunek z chłopakiem mielismy zabezpieczenie lecz przed włożył ma chwile była to owulacja 29 dostałam nirmLnie okres od tamtego czasu nie odbyłam stosunku ale dziś jest 34 dzień cyklu miesiączkuje 30-32 dni czy te dwa dni to powodu do niepokoju piersi mam większe i mnie bolą czy możliwa jest ciąża ??
 
reklama
Jeśli miałaś już normalny okres, to w ciąży nie jesteś :)
I na przyszłość powiedz chłopakowi, że bez prezerwatywy to może sobie co najwyżej na Ciebie popatrzeć, po co Ci takie nerwy za każdym razem ;)
 
reklama
Jeśli miałaś już normalny okres, to w ciąży nie jesteś :)
I na przyszłość powiedz chłopakowi, że bez prezerwatywy to może sobie co najwyżej na Ciebie popatrzeć, po co Ci takie nerwy za każdym razem ;)
Tak miałam ale ten się spóźnia już o 5dni a od tamtej pory stosunku nie było. I nie wiem co się dzieje piersi mam nabrzmiałe i bolą o się zastanawiam czy mogłam dostać tamten okres pomimo wszystko a ten już nie :( wstrzymam się do jutra będzie 36 dni i kupię test ale się strasznie stresuje tym testem
 
No to musisz zrobić test, skoro tak się obawiasz, ale może być też tak, że Twoja panika blokuje okres, a wyobraźnia podsuwa wszelkie dolegliwości.
Daj znać, co wyjdzie jutro na teście, pamiętaj, żeby go zrobić rano, z pierwszego moczu.
 
Wątpie żeby panika blokowała okres. Może jak dziewczyny wyżej piszą to spowodowane lekami, też tak czasem miałam, na dodatek po odstawieniu antykoncepcji ciężko było wyliczyć kiedy okres, Dla samej pewności jak chcesz zrób test rano.
 
No to musisz zrobić test, skoro tak się obawiasz, ale może być też tak, że Twoja panika blokuje okres, a wyobraźnia podsuwa wszelkie dolegliwości.
Daj znać, co wyjdzie jutro na teście, pamiętaj, żeby go zrobić rano, z pierwszego moczu.
Być może w dodatku w tym miesiącu brałam antybiotyk i silne leki na żołądek może tez ma to wpływ ogólnie nie mam żadnych objawów oprócz większych i bokach piersi już sama nie wiem co myśleć
 
reklama
Do góry