reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Branie heparyny w ciąży

Ciąża utrzymuje się do 7 tygodnia, poronienie zatrzymane. Wykonywane były zabiegi łyżeczkowania
Do której tygodnia ciąża się utrzymuje,? Poronienie samoistne ?
Ciąża utrzymuje się do 7 tygodnia, poronienie zatrzymane. Wykonywane były zabiegi łyżeczkowania
 
reklama
a krzywa cukrowa i insulinowa( trzy punktowa) ? U mnie utrzymała się ciąża dopiero po stwierdzeniu insulinopoornosci i po przepisaniu metforminy w dawce 2 tys.. a tak 3 poronienia .. i teraz młody ma 2 miesiące ;) a też acard, heparyna, eutyrox i jak doszedł glucophas to się utrzymało i jest całe i zdrowe ;-) polecam sprawdzić i to ;-)
Nie tych badań jeszcze nie robiłam, dziękuję
 
W którym tygodniu ciąży wykonywać te badania czy przed zajściem?
najelpiej teraz wykonaj i jesli będą jakieś rozjazdy skonsultować się z endokrynologiem albo ginekologiem w celu właśnie przepisania metforminy ;-) nie każdy w PL prowadzi ciążę z metformina ...na jadłam do końca :)
 
Do góry