reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia tydzień przed @

iiiczka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Wrzesień 2020
Postów
43
Hej pojawiły się u mnie bezowe plamienie 8 dni przed @ były beżowe i rozciągliwe na następny dzień były białe rozciągliwe dziś 6 dni przed znow wróciły ale brązowe teraz na wieczór znów bardziej beżowe i nadal rozciągliwe nie jech ich jakoś bardzo dużo. Nigdy nie zdążyła się taka sytuacja u mnie nie wiem co się dzieje
 
reklama
Hej pojawiły się u mnie bezowe plamienie 8 dni przed @ były beżowe i rozciągliwe na następny dzień były białe rozciągliwe dziś 6 dni przed znow wróciły ale brązowe teraz na wieczór znów bardziej beżowe i nadal rozciągliwe nie jech ich jakoś bardzo dużo. Nigdy nie zdążyła się taka sytuacja u mnie nie wiem co się dzieje
Polecam wybrać się do ginekologa. Tez tak miałam, ale nigdy nie uzyskałam odpowiedzi czemu tak się dzieje. Teraz okresu brak juz rok po porodzie, wiec zobaczymy kiedy będzie i jaki.
 
Hej pojawiły się u mnie bezowe plamienie 8 dni przed @ były beżowe i rozciągliwe na następny dzień były białe rozciągliwe dziś 6 dni przed znow wróciły ale brązowe teraz na wieczór znów bardziej beżowe i nadal rozciągliwe nie jech ich jakoś bardzo dużo. Nigdy nie zdążyła się taka sytuacja u mnie nie wiem co się dzieje
Najlepiej udać się do lekarza ,moze to być np niedomoga, moze to być nadrzerka ,jak i wiele innych przyczyn
 
reklama
Do góry