reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe upławy, a dziś delikatna krew

kamila12348

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
15
Cześć dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży, od początku mam brązowe upławy, raz są bardzie obfite raz wgl ich nie ma. Zażywam luteinę dopochwowo 2x dziennie. Dzisiaj brązowych upałów nie miałam, ale godzinę temu na papierze zauwzyalam krew, odrazu zadzwoniłam do lekarza i powiedział że trzeba czekać że matka natura sama zadecyduje, jak będą mocniejsze jechać do szpitala. Czy któraś z was tak miała ?
 
reklama
Witaj, ja tam miałam i oznaczało rozwijającą się infekcję.
Miałaś robione już jakieś badania? Posiew moczu, posiew z pochwy?
 
Witam Cie kochana...
Ja miałam tak na początku mojej ciąży, najpierw brązowy śluz i czasami krew, czasami to i nie miałam w ogóle no i bóle brzucha wieczorami, czasami nie do wytrzymania i niestety okazało się, że to była ciaza pozamaciczna... Nie chcę Cie oczywiście straszyć... 3 mam kciuki żeby było wszystko dobrze.
Cześć dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciąży, od początku mam brązowe upławy, raz są bardzie obfite raz wgl ich nie ma. Zażywam luteinę dopochwowo 2x dziennie. Dzisiaj brązowych upałów nie miałam, ale godzinę temu na papierze zauwzyalam krew, odrazu zadzwoniłam do lekarza i powiedział że trzeba czekać że matka natura sama zadecyduje, jak będą mocniejsze jechać do szpitala. Czy któraś z was tak miała ?
 
Ostatnia edycja:
U mnie było podobnie i skończyło się źle, ale wychodzę z założenia, że może faktycznie matka natura wie co robi. Nie życzę ci tego oczywiście, bo czasami pojawiają się krwawienia i są niegroźne, ale wszystko trzeba sprawdzić jeśli jest taka możliwość. U mnie słaby przyrost "bety" zapowiadał najgorsze więc liczyłam się ze stratą.
 
Ja też miałam od początku ciąży brązowe plamienia i niewielkie krwawienia po stosunku. Wiedziałam że czasami tak kobiety miewają więc jakoś mocno się nie martwiłam ale niestety w moim wypadku oznaczało to poronienie...
Trzymam kciuki żeby u Ciebie nie było to nic poważnego 😊
 
Ja miałam do 15 tygodnia krwawienia lub upławy a aktualnie moja córka ma prawie 1,5 roku. Przyczyna to nisko osadzone łożysko które później już było wyżej 😉 zawsze trzeba wierzyć że będzie dobrze! Trzymam kciuki
 
Hej Kochana. Ja mam tak do dzisiaj a jestem już w 11 tc. Miałam badania moczu i krwi ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Nie martw się bo to jest najważniejsze, a stres pogarsza sprawę. Wszystko napewno będzie dobrze 😊
 
reklama
dziękuje bardzo 🙂 nie duża ilość krwi była tylko w ten jeden dzień w sumie tylko raz, do końca dnia juz jej nie było. Stram się myśleć pozytywnie. Upławy brązowe tez maleją. Rano pojawiły się mdłości wiec myśle że jest dobrze.
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
5
Wyświetleń
4 tys
użytkownik 180176
U
Do góry