reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowy śluz

reklama
Pojawiły się u mnie jeszcze bóle w krzyżu od 3 dni, czy to powinno mnie jakoś niepokoić?
u mnie było zupełnie bezbolesne, wiec tez myśle ze lepiej skonsultowac, ale prawda jest taka ze w 14 tc można jedynie leżeć i brać progesteron, ewentualnie magnes jeśli są skurcze. Jak ma się coś stać to na tym etapie będzie ciężko coś więcej zrobić nawet w szpitalu.
 
u mnie było zupełnie bezbolesne, wiec tez myśle ze lepiej skonsultowac, ale prawda jest taka ze w 14 tc można jedynie leżeć i brać progesteron, ewentualnie magnes jeśli są skurcze. Jak ma się coś stać to na tym etapie będzie ciężko coś więcej zrobić nawet w szpitalu.
są kroplówki wyciszające, działają o wiele lepiej niż no-spa. ja bym się nad szpitalem nie wahała.
 
Do góry