reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bruksella

No wlasnie,
dlugi weekend,chcialo by sie z pociechami wyskoczyc na plac zabaw,albo w ogole wyrwac z domu,a tu typowa,belgijska pogoda. :( Nie pozostaje nic innego jak zawinac sie w koc,zrobic dobra kawke i gapic sie w tv ;).
 
reklama
Jeszcze żeby coś było w TV! a tu nic nie ma ::)
Kurcze może znasz kogoś kto by chciał kupić fotelik do karmienia dla dziecka? Mam bardzo fajny do sprzedania bo mojej małej ;)
 
Sorki,
ja sie znam tylko na trip-trapach(Stokke),poza tym wsrod naszych znajomych to raczej posucha z dziecmi.Wszyscy wola drugie bmw i basen w ogrodzie zamiast bobasow ;).Szybkiego nabywcy zycze :)
 
No właśnie u nas tak samo z dzieciakami :) wszyscy wolą zainwestować w coś ;)
No ale może w Polsce ktoś kupi ;).
 
Witam
Niedawno co narzekałyśmy na pogode a dzisiaj!!! prosze jak ślicznie i miło ;)
U nas w słońcu jest 28,5 stopnia.
My już byłyśmy rano na rowerku, teraz młoda ma drzemkę.
A właśnie chciałam zapytać, czy Twój mąż jest polakiem czy belgiem? Jesli wolno spytać :)
 
Hej
Mozna,mozna,to zadna tajemnica,rasowy Belg,pracujacy od rana do wieczora i nie majacy na nic czasu;)
Chociaz,dzis po poludniu jedziemy do lasu i na hustawki.Tylko obawiam sie,ze przy takiej pogodzie wszedzie beda tlumy,nawet w lesie, ;D.
 
Tak właśnie przeczuwałam ;)
Ech, a my nigdzie nie jedziemy. Pomimo że mój mąz to polak :D to dziś pracuje normalne. Nawet w poniedziałek miał iść do pracy, ale zrobił sobie wolne. Z resztą ostatnio ciagle pracuje, wraca do domu i pracuje na nic nie ma czasu, nawet dla nas! ;). Ale cóż.
O jej na hustawki też bym chciała i do lasu!!! ;)
 
reklama
Do góry