reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

reklama
ja też mam wózek 2w1 i spacerówką jeździłam ok. 2 lat i sobie bardzo chwalę. Nawet lepiej mi się jeździło jak gondolą ale to chyba kwestia wprawy . Miałam drugi wózek spacerówkę -parasolkę ale to tylko po to żeby mniej miejsca wózek zajmował w samochodzie w razie jakiejś podróży.
 
Lil ja też tak kupuję, najwygodniej i najtaniej :) spacerówka + gondola a poza tym mniej szukania i biegania po sklepach :)
Najlepsze rozwiązanie to szukać kompletu leciutkiego Mutsy evo waży: podwozie 8,4 kg podwozie + siedzisko 12 kg a sama gondola 4,8 kg

Nie jest to mój wymarzony wózek ale jego lekkość zadecydowała o wyborze .

 
Mutsy Evo Super wózek. To chyba najnowszy model? Widzieliśmy go na żywo i rzeczywiście jest super lekki. Niestety cena odstrasza, a używanych jeszcze nie ma w ofertach. W związku z czym my zrezygnowaliśmy z niego. Ale wózek super :)
 
Widzę, że pojawił się w tym temacie wózek Mutsy Evo. My właśnie na taki się zdecydowaliśmy i taki kupiliśmy. Faktycznie super wózek i do tego super lekki!!! Składanie to chwila moment!!! Polecam ten wybór. Wiem, że cena odstrasza ale moim zdaniem WARTO!!!
A kolor mimo tego, że będziemy mieć córeczkę wybraliśmy właśni ten niebieski :) tylko na srebrnym stelażu :) piękny jest :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No i my też juz zdecydowani.
Wachałam się między modelem Roan Marita (dokładnie ten http://m2.agitomedia.pl/image/700x700/0/wozki-dzieciece/roan-marita-513.241093.2.jpg) a Tako Acoustic.
Tego drugiego widzieliśmy w sklepie u mnie w mieście a wczoraj udało mi się znaleźć w innym mieście pierwszy i całe szczęście bo mogłam na żywo pooglądać a nigdy bym nie kupiła w ciemno raczej.
No i wybralismy ten wózeczek :-D http://wozeczkowo.pl/produkt-wozek-wielofunkcyjny-3w1-acoustic-z-fotelikiem-tako-4,4809 (bez fotelika)
acoustic_04.jpg


M.in. dlatego że budka składa się cichutko co według mnie jest bardzo ważne zwłaszcza w gondoli,
w komplecie jest dużo dodatków 2 folie i na gondole i na spacerówkę, parasolka, dwie torby.
Jest regulacja rączki przy czym samego tego skórzanego co jest dobrym pomysłem bo całym wózkiem nie trzeba trzepać a w Roan ragulacja koszmarna nie umiałam nawet jej zrobić, a jak ten sprzedawca zaczął to robic to cały wózek skakał :/
Do tego spacerówka ma włsasną budkę, czyli są dwie, w Roan była jedna.
No i ogólnie wózek bardzo ładnie wykończony no i mojemu mężowi bardzo się spodobał ;-)
Kupimy raczej pod koniec listopada bo nie widzę potrzeby wcześniej aby stał
 
Ostatnia edycja:
Fiolka, a jak ze stabilnością jak naciskasz na rączkę? Bo ja się wahałam między Tako Laret a Jedo Fyn 4ds i na szczęście stały w sklepie obok siebie. Jak się na Tako trochę nacisnęło to się od razu przechylał do przodu, a ten drugi super, dopiero jak amortyzatory do końca doszły to się podnosił. Na tym Tako to strach cięższą torbę powiesić. Ale ten z Twojego wyboru to zupełnie inny model, może to ma lepiej rozwiązane. Sprawdź to sobie na wszelki wypadek. Aaaa no i to o czym piszę to w więcej opiniach czytałam, więc to nie mój wymysł ;-)
 
reklama
Do góry