reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bunt 2 latka

Cześć, ja mam 21mies córkę. Poszła tydz temu do żłobka i właśnie po tym zaczęły się dramaty. Właśnie wszystko jest na nie. Z jedzeniem i tak mamy problem bo ma neofobie, więc je w kółko to samo:kasza z bananem na śniadanie , jogurt, i obiadokolacja krupnik albo rosół....jak z tym dałam sobie spokój. Tak irytuje mnie jej zachowanie. Pije wodę z bidonu, skończy i jeb....rzuca nim o podłogę. Bawi się czymś i też potem rzuci... Mówię, tłumacze że nie wolno a ona swoje ... Nawet krzyczę żeby nie robiła i też bez efektu .
 
reklama
Mój nie jest w złobku, a nocki są fatalne- płacze przez sen , kopie nogami, rzuca sie i gada coś. Nie wiem,co sie stało. Zeszły tydzień pięknie spał. A od 3 dni masakra.
Mój mocno wybrzydza z jedzeniem- najchetniej jechałby na owocach caly dzien. A na obiad krzyczy, że chce kaszę bez sosu albo makaron sam bez zupy. Ja i tak mu daję mieso, sosy, ryby, rosół itd. Ale nieraz z tego mega afera sie robi.
 
Dziewczyny polecam książkę "Jak zrozumieć małe dziecko", otworzyła mi oczy i naprawdę pozwala zrozumieć małe dzieci i spojrzeć trochę na świat z ich perspektywy :) Sama mam na pokładzie prawie 3 latka, strasznie ruchliwego i upartego, i od kiedy ją przeczytałam to zupełnie zmieniłam swoje podejście.
 
Do góry