reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe maluszki

moja córcia za to nie bardzo sobie radzi z butelką, obraca tylko smoczek języczkiem i nie umie pić. Śmiesznie to wygląda ale nie martwi mnie to wcale. Herbatke daje jej łyżeczką i jest ok :-)
 
reklama
Czy zmieniliście już smoczki z 1 na 2 rozmiar? Czy trzeba iść zgodnie z rozmiarem smoczka? bo ja jeszcze Oliwii daje 1
 
Niestety, ja również dołączam do grona butelkowych maluszków. Bardzo się starałam karmić piersią, ale Hubert w ogóle nie chciał ciągnąć tej piersi, która była operowana. Nawet brodawki nie chciał wziąć do buzi. Ledwo wziął i wypluwał. Z drugiej coś pociągnął, ale po 10 - 15 minutach był już głodny i jak dawałam mu ponownie pierś to już nie chciał jej ssać tylko się denerwował i płakał. Próbowałam odciągać, ale jak wypił 100ml mojego to od razu był głodny i wciągał ok. 50 ml sztucznego mleczka. W tej operowanej piersi zaczęło mnie coś bardzo boleć, wyczułam jakieś zgrubienie i poszłam do lekarza. Ten stwierdził, że bezpieczniej dla mojej piersi będzie jak jednak przejdę na butelkę i dał mi tabletki na zanik pokarmu. I tak oto skończyłam karmienie piersią.
 
Kinia nie martw sie tym az tak bardzo.probowalas ale zdrowie wazniejsze.a dzidzia i tak wyrosnie i zdrowa bedzie.ja tez bylam na sztucznym karmiona bo mamusinego cycka nie chcialam:-)(trzeba przyznac ze skromne ma piersi to nie bylo mojego zainteresowania;-):-D) ja tez bardzo chcialm piersia karmic i po 2 tyg mleczko wyschlo i d..pa(infekcja antybiotyki i podobno mialam depresja poporodowa-to wyszlo z testu jaki pielegniarka zrobila,do tego stres).ale Amelka ladnie przybiera na wadze zdowa jest a to najwazniejsze:tak:
 
Ja mam takie pytanko.Jak czesto Wasze maluszki robią kupe.Bo wszedzie sie pisze o kilku razach dziennie.Ja po tym dwódniowym zatwardzeniu to teraz nie wiem.Raz dziennie wystarczy czy musi byc czesciej.Jak to wygląda u Wszych maluszków?
 
reklama
Do góry