reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty - jakiej firmy?

Dla dziecka również warto jest kupić buty z prawdziwej skóry:
są wygodniejsze
cieplejsze
noga się w nich lepiej układa ponieważ skóra się dostosowuje
poza tym są przewiewne a buty z ceraty często zawierają w sobie kiepskie składniki, które nie sa polecane dla dziecka
Sama cenię kilka firm: Bartek , Zetpol, Loopi
W ministore pojawiły sie ostatnie nowe kolekcje: www.ministore.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
A co myślicie o kupowaniu starszym dzieciom (w wieku gimnazjalnym, lub jak kto woli 7 klasa podstawówki) butów markowych, takich jak np. te Link do: Dlaczego warto kupić Nike Huarache? 4 powody ? Ja mam trochę mieszane uczucia, ale córka mojej przyjaciółki nie daje jej żyć, strasznie uparła się na te buty. Moim zdaniem to chwilowa moda i nie powinno się ulegać każdej zachciance dziecka, a z drugiej strony jeśli te buty faktycznie są takie dobre i wytrzymałe, to może jednak warto?
 
Merredith moj syn ma 8 lat i zawsze kupuje buty w lutym gdy sa wyprzedaze teraz kupilam pumy za 80 zl nie jest to mega drogo bo u chinczyka kosztuja z 50zl sportowe buty a jakosc duzo gorsza...kupowac trzeba z glowa

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie nie liczy się sama firma a przede wszystkim jakość wykonania oraz wygoda dla dziecka, to najważniejsza kwestia. Teraz jak najbardziej warto szukać promocji i wyprzedaży.
 
Ja również szukam często butów dla malucha z wyprzedaży, jednak nie jest to dla mnie najważniejsze. O wiele ważniejsze jest dla mnie to czy dana firma oferuje obuwie dopasowane do dzieci oraz z atestami. Staram się kupować buty bezpieczne dla dziecka. To jest dla mnie najwazniejsze. Dobre są firmy Befado albo Mrugała.

Raczej odpuszczam sobie kupowanie w chińskich sklepach. Nie wiadomo z jakich materiałów są te buty, poza tym moga wykrzywiać stopę malucha.
Na stronie jest wyjaśnione jak wybrać buty ortopedyczne dla dziecka
 
Ostatnia edycja:
1. Wygodne buty. 2. Wkładki żelowe. 3. Absolutny hit, który ratuje moje raciczki od czasu gdy poznałam mojego męża, który amatorsko kopie piłkę - spray na kontuzje dla sportowców działa chłodząco i znieczulająco. tylko nie przesadzać - używać z głową. ja używam przed wyjściem z domu a później reaplikuję co 3-4 godziny w małych ilościach. jednym opakowaniem spokojnie obskoczysz kilka imprez
Link do: Jakie botki jesienne będą modne w tym roku? | Wyjatkowystyl.pl
 
Ostatnia edycja:
Swojemu synowi kupuję buty marki Bartek. Może kosztują nieco więcej i nie zawsze wyglądają tak jak buty jego kolegów, ale są wygodne i niezwykle wytrzymałe.
 
reklama
Do 5 roku życia kształtuje się dziecku stopa, więc buciki muszą mieć naturalne materiały, profilowana wkładkę, dopasowane do stopy (stopa nie może "latać" w bucie). U nas sprawdzały się świetnie Geox, Lasocki, Primigi. Zdecydowanie odradzam sandałki ze zwykłych sieciowek , totalnie niedostosowane do małych dzieci

Jeśli chodzi o sklepy, to polecam ebuciki, można znaleźć tam wiele dobrych marek obuwia dla maluchów.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry