reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Buty na wiosnę

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
11 158
Jak w temacie.
Zbliża się wiosna, a ja zawsze mam problem z butami. Bo albo nic mi się nie podoba, albo nic nie mogę w sklepach znaleźć :(
Na ten okres, gdzie w zimowych już za ciepło, a na sandałki jeszcze za zimno :)

Podzielcie się swoimi faworytami na tą porę roku.

PS. Nie umiem chodzić na obcasach, a w adidasach mi nie wypada. Najlepiej coś co pasuje i do spodni i do spódnicy/sukienki (mogą być 2 różne).
 
reklama
Jeszcze nic nie kupiłam, bo mi się nie nie podoba 🤷‍♀️
Chyba będę musiała kupić jakieś balerinki + ew. do spódnicy coś na niewysokim obcasie.
Mokasyny mi się nie podobają.
 
No właśnie sama chciałam sobie kupić jakies buty przejściowe na wiosnę ale potem przyszło szybciutko gorące lato i jakoś przestaam szukac. Jednk dni robią się znowu coraz chłodniejsze i w koncu będę musiała sobie kupić coś nowego bo w szafie mam jedynie albo buty typowo letnie ( sandały i klapki). Albo obuwie sportowe.

Zastanawiam się nad jakimś wygodnym botkami https://kobietaistyl.pl/najmodniejsze-botki-damskie-na-kazda-pore-roku-tylko-w-suzana-pl/
 
Ostatnia edycja:
Mi na jesień jakoś dużo prościej jakieś botki kupić. A z wiosną zawsze mam problem :)
Na jesień już można bardziej zabudowane/cieplejsze.
 
Jak w temacie.
Zbliża się wiosna, a ja zawsze mam problem z butami. Bo albo nic mi się nie podoba, albo nic nie mogę w sklepach znaleźć :(
Na ten okres, gdzie w zimowych już za ciepło, a na sandałki jeszcze za zimno :)

Podzielcie się swoimi faworytami na tą porę roku.

PS. Nie umiem chodzić na obcasach, a w adidasach mi nie wypada. Najlepiej coś co pasuje i do spodni i do spódnicy/sukienki (mogą być 2 różne).
 
reklama
Jak w temacie.
Zbliża się wiosna, a ja zawsze mam problem z butami. Bo albo nic mi się nie podoba, albo nic nie mogę w sklepach znaleźć :(
Na ten okres, gdzie w zimowych już za ciepło, a na sandałki jeszcze za zimno :)

Podzielcie się swoimi faworytami na tą porę roku.

PS. Nie umiem chodzić na obcasach, a w adidasach mi nie wypada. Najlepiej coś co pasuje i do spodni i do spódnicy/sukienki (mogą być 2 różne).
A może tenisówki? Albo botki? Ja też nie lubię obcasów i dlatego w mojej szafie królują tenisówki i inne płaskie buty. Ostatnio na stronie sklepu cross jeans kupiłam sobie czerwone tenisówki. Są w sam raz na początek wiosny. Noszę je akurat do jeansów , ramonezki i czerwonej chusty ale myślę, że do spódniczki też wyglądałyby nieźle. Są bardzo wygodne. Idealne na cały dzień w butach, Są wiązane. Już raz je prałam i kolor nadal jest intensywny a podeszwa nie odkleiła się.
 

Załączniki

  • 0000208126892_01_rz.jpg
    0000208126892_01_rz.jpg
    70,5 KB · Wyświetleń: 25
Do góry