reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

A ja myslalam ze cos mi sie poprzestawialo hehe ale teraz juz normalnie jest;)...

Ja dzisiaj ledwo zyje,brak powera;/...nawet poprasowalam heh i poukladalam troche na polkach,teraz czekam az sie obiad zrobi(czyt.sama musze go zrobic;)) ale musze sie za cos wziac bo spie na stojaco;/

Popoludniu kumpela z corka przyjda to sie torche rozruszam,cora jej zostaje u nas na noc,beda mialy dziewczyny pizama party:)

Z tym wierceniem to u nas w bloku tez non stop,najbardziej mnie spiesza informacje na dole w gablocie ze przepraszaja za halasy ale przeprowadzaja remont...

U mnie wiejjjje standard,musialam niestety zejsc z psem.

Milego!
 
reklama
A u nas snieżek tak delikatnie pruszy. Ale ja mam już dosyć. Ciągle M musi odśnieżać bo tak pada. A na dachu już też spora warstwa a jak to zacznie topnieć to .....wole nie myśleć
Ale wy jesteście kwiaciarki że hoho. Ja tam nie pamiętam o podlewaniu, storczyki to zalewam wodą jak mi się przyponmi, ale kwiaty u mnie rosną jak szalone. Chyba im brak zainteresowania dobrze robi:-)
 
Mateusz w nocy nie kaszle (odpukać), w ciągu dnia pokasłuje już sporadycznie ale słychać, że dużo wydzieliny odkasłuje wtedy, dlatego tak pomyślałam, że chyba go wspomogę jakąś flegaminą czy coś, żeby to szybciej wypluł.
 
No jak ma taki mokry rzężący kaszel to raczej wyksztuśnie (chociaż mój lekarz nie daje, uważa że to natura sama ma załatwić), natomiast na suchy męczący jest supremin sinecod itp bo one hamują kaszel. Ale nie wolno dawać na mokry z wydzielina bo załatwisz dzieciaka na amen.
Mój też ma teraz taki mokry kaszel jest jakby oblepiony śluzem a poza tym nic, ale siedzi w domku, ja mam zwolnienie po szpitalu więc spokojnie może nie chodzić
 
Z kaszlen zawsze największy problem, nigdy nie wiem co podać a jednego roku walczyłam z nim od jesieni do wiosny to było koszmarne. Wszystkie chyba dostępne w aptece syropki piłam, kilka antybiotyków miałam, rózniste tabletki i lekarze ręce rozkładali.... po czasie samo przeszło albo w końcu coś zadziałało :-D Nigdy więcej takiej zimy....!
 
No właśnie to jest masakra. A najgorzej jak ten kaszel jest taki zmieniający się. Raz I miał taki suchy ja poszłam z nim do lekarki a ta na mnie ze czemu ja podaje przeciwkaszlowe przy mokrym kaszlu. no dla mnie on był suchy a faktycznie u nij w gabinecie kaszlał z flegmą
 
reklama
Ja zawsze daję starszemu pulneo:tak:. Mam zapas w domu. Bardzo dobrze na niego reaguje i z reguły szybko przechodzi wszystko. Dziś jest 3 dzień i już jest nieźle.

A przeciw kaszlowo to na moich bardzo dobrze działa clemastinum, ale ja to dawałam tylko na noc, żeby się nie męczyli przez sen. W ciągu dnia nigdy nie było jakoś bardzo źle, więc pozwalałam organizmowi działać.:happy:

O sinecodzie słyszałam właśnie dużo dobrego, ale nie było okazji jeszcze spróbować.
 
Do góry