reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
Nie wiem dlaczego się nie otwiera:confused:, mnie przerzuca od razu na profil. AgnieszkaJ . Cofnij się na którąś stronkę z jej wpisami. Ma nawet w podpisie pod suwaczkami, że jest doradcą.
 
Witam, bydgoskie Mamuśki!
Dziś w nocy na kapach uciekła mi 10 letnia kotka, reaguje na imię Amber. Jest zachipowana. Całe życie spędziła z siostrą - będą tęskniły. Zadbana, dość duża jak na kotkę, przyjazna. kontakt do mnie 607746627
Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

amber.jpg
 

Załączniki

  • amber.jpg
    amber.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 37
Olka no jak nie jak tak haha :-p pewnie ze pamietamy ;-)

Asiorek78 :-( wspolczuje i mam nadzieje ze sie szybko znajdzie....

Ja jakas ostanio zmeczona jestem,leniwie weszlam w ten Nowy Rok :no:....niech juz bedzie sroda,co sie szkola zacznie i zycie normalne...wtedy moze zaczne funkcjonowac lepiej :-p

Agulqa_b co tam u Was???
 
Kasiulka dzis bylismy na pierwszej wizycie u lekarza
Maly wazy 2800g
Ma sapke
Musze kupic nawilzacz powietrza
W nocy odpadl mu kikut ;-)
Jest kochany i grzeczniutki chociaz juz coraz mniej spi
 
reklama
Agulqa_b sapka szybko przejdzie ;-) noo mama ile mozna spac :-p a jak karmisz??

W koncu dzieci w szkole a ja sie biore za jakies sprzatanie,obiad juz na gazie...chwilo trwaj ;-):-p:tak:
 
Do góry