reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

mea pisze:
jakos wczesniej nie bardzo przepadala za malenkimi stopkami, paluszkami,usmieszkami, nie zagladalam sasiadkom do wozkow a okolicznosciowych imprez rodzinnych z udzialem nieletnich unikalam jak ognia..

jakbym swoje słowa czytała :D
ja też należałam do tych co na dzieci mówiły bachory :p

a rozrywka to było moje drugie imię :D teraz jest nim FORUM BB :D
 
reklama
Mea ja rodzilam i tu i tu, najpierw w miejskim a niedawno w Bizielu i bardziej zadowolona jestem z Biziela. Jesli dane mi bedzie rodzic trzeci raz to napewno tez sie zdecyduje tam rodzic. Zle opinie slyszalam i o tym i o tym szpitalu, dobre rowniez. Juz dyskutowalysmy o tym ktory szpital i jest to wylacznie kwestia wyboru, a zle zdarzyc moze sie wszedzie.
Po pierwszym porodzie w 2-jce mowilam ze jestem zadowolona, dopiero pozniej zrozumialam ze nie mam byc z czego zadowolona. Nie bede snuc swojej opowiesci  - suma sumarum - majac porownanie, moim zdaniem lepiej w Bizielu
 
U Was tez takie zaspy???Fajna ta zima, fajnie na sankach sie jezdzi,

Moja Jagodka od kilku dni zamiast gugac kwiczy jak swinka
 
anecia super ze nas znalazlas

no co do spotkanaka imprezowego to mysle ze bedzie si etrzeba zastanowic gdzie, bo mam przeczucie ze razem to mamy szerokie gusta muzyczne ;D ;D ;D

mka- ja po dzisiejszym rajdzie do sklapu stwierdzam jedno, zamienie cztery kolka wozkowe na dwie plozy - pilneeeeeee!!!!!!!

a matysi nei wiem co sie stalo, ale chyba bardziej zachorowala, boje si ez eto uszka - trze ciagle uszk ai glowe, od 14 plakal aprawie bez przerwy (co jej sie nigdy nei zdarza) nie chciala nic gryz, tzn. jesc co trzeba bylo gryz, nawet jej ulubione jablko :(
no nic jutro wybior sie do lekarki z nia, i tak nam sie mleczko konczy t trzeba isc

mea- eh, nic nie mow , nie tak dawno jak wczoraj, rozmawialismy z esem kiedy bylismy razem na imprezie, w maju na koncercie , a potem to tylko do kina nam sie udawalo urwac........
a takby sie gdzies zabalowalo ::)

 
dokladnie jest tak jak pisze mka
moja ciocia pracuje na porodowce w bizielu, - jejku jak ona mi opowiada zakulisowe sprawy to krew sie wazy w zylach
j arodzilam w dwojce - akurat osobiscie nic do neij nie mam- ale slyszalam rozne opinie
wiem jedno, ze staraja sie o kase z uni na modernizacje porodowek i patologii ciazy - jezlei dostana- czego im zycze moz ebedzie lepiej

co do poloznej- ja nei mialam oplaconej, jak i lekarza- ale moj do ktorego chodzilam prywatnie tak wszystko oprowadzil ze rodzilam w czasie jego dyzuru i jeszcze zostal troszke dluzej zeby dojzec co ze mna i dzidzia - mialam wywolywany ze wzgledu na zatrucie ciazowe
a polozna trafila mi sie cudowna- jezeli mialabym jeszcze kiedys rodzic, a chcialabym , heheheh, to w dwojce z ta sama polozna i tym samym lekarze - nie mam do nich zatrzezen
mam za to mnostwo zastrzezen do poloznych zajmujacych sie dziecmi, bo prze zich pieprzone zaniedbania - malenka wyladowala na patologii noworodka i nei bylo wiadomo co jej jest....... ehh, szkoda gadac
 
Olji jak bola uszka to delikatnie uciska sie uszko w miejscu gdzie..hmm jak to napisac, nie wiem jak sie fachowo ta czesc nazywa, przyciska sie ten cypelek u wejscia uszka do srodka zamykajac w ten sposob wlaz ;)) nawet jak lekko sie ucisnie to od razu wiadomo ze to uszko bo dziecko nie pozwala tego robic
 
reklama
Melanie pisze:
wiecie co? Jesli chodzi o moje gusta muzyczne i estetyczne to ja sie w Bydzi nie pobawie niestety :p

heheh a ja się pobawie....bo jeżeli o zabwaę chodzi...to ja nawet przy "discopolo" moge się bawić....byle by grali....hehehe....hhmmm tylko nie pomyślcie ,że lubię tego słuchać...heheheh
 
Do góry